Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Net+Router probléma együtt...

Net+Router probléma együtt szakad a net, miért? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Adott egy ADSL modem illetve egy TP Link router (azaz már 2, mivel a probléma okát elsőnek annak vettem). Ha közvetlen a modem csatlakozik a géphez, akkor hibátlanúl működik minden, betárcsáz+a sávszél is a maximum. Amint a router közéjük kerül, betárcsáz, de fél-egy perc múlva szét is kapcsol majd sokadik próbálkozásra ezt a tünetet eljátsza ismét. A T-home-t hívtam, nem csinálnak semmit, mondván "ez van" itt. Ennek az előszele az volt, hogy a belassúlt a net nagyon illetve ingadozott 1 és 5 Mbit között mint a két kábelesen rákötött gépen.

Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne egy stabil kapcsolatot csinálni mégcsak nem is kell 5 Mbit, csak stabil legyen?



2012. júl. 9. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem segít...

2012. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondod, hogy az egész folyamatba dobjak bele egy switch-et? Végülis..., de szerintem nem fog menni. Még egy routeren keresztül sem megy úgy, hogy a modemből a 1-es portba dugom a vezetéket, a többi meg a 2-es 3-asba ment (azaz be lehet tárcsázni mind a két gépről, persze nem egyszerre). Nyilván így switchelve van, de a hagyományos szerint fél perc max és ugrik az egész kapcsolat
2012. júl. 10. 10:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Kiderült... a modem szart be.
2013. márc. 31. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!