Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cod 2 multiplayer irányítás...

Cod 2 multiplayer irányítás problémája volt már valakinek? (folytatás lent. )

Figyelt kérdés
Nos néhány napja letöltöttem a Cod 2-t torrentel. Singlebe ment is. 1.0-n Mivel hallottam, h 1.3-n csak multizni lehet.(letöltött gameval) Majd mikor úgy gondoltam, eleget singleztem. Átmentem multira. Xfire-t 1.3-as patcehetleszedtem stb... Xfire-n kerestem szervert. Felmentem. És tapasztaltam, hogy lőni nem tudok egyetlen egy fegyverrel sem. Csak gránátot eldobni, illetve közelharcolni fegyverrel. (Lőszerem volt.) A többiek már sorozatosan lelőttek. Akármit nyomogattam sehogy sem lőtt... Segíteni persze senki sem segített hiába írtam, h először játszom multin ezen a játékon...-.-Csak mozgás, ugrás guggolás, gránát dobálás, és fegyverrel való közelharc ment. Majd kiléptem a szerverről és a főmenübe mentem, ott a beállításoknál láttam, hogy nincs kiosztva a lövésre, mesterlövész módra, semmilyen parancs... Átállítottam, hogy jó legyen. De visszalépni közvetlen nem tudtam, csak az Xfire-l. (Tehát kiléptem a már beállított multi programból, és úgy Xfiren keresztül léptem be... A multiban a Csatlakozás részben egy szerver sem jelenik meg nem tudom miért...) Majd mikor vissza léptem dettó nem tudtam semmit se csinálni. Csak az ellenség statját növelni. Gondoltam átmegyek egy másik szeróra, hátha jobb lesz... Ugyanaz a hiba fogadott. Nem lett jobb... 4-5 szerveren keresztül... Valaki tudna a problémámban segíteni? Köszönöm (utóirat: Letöltöttem valami punkbuster-t mivel mindenhol ott van... De annak nem volt telepítője így csak bemásoltam a Call of duty mappába... Nem is írtak oda semmit.
2012. febr. 24. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindig akkor állítod be a lövést amikor kilépsz a játékból a főmenübe? Mert ha igen, és utána kilépsz azt nem jegyzi meg! Úgy állítsd be hogy nem xfire-en keresztül mész fel egy szerverre, hanem elindítod a cod2_mp.exe-t. Ugyanaz a főmenü fog bejönni, de ha itt állítod be, akkor az úgy is marad:)
2012. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!