Melyik a legjobb TABLET ár/érték/teljesítményben/márka/aksi idő?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 12:54
 1/5 Valor ***** válasza:

Ha szereted az Apple cuccokat, akkor a 3.gen-es iPad, Android vonalon az ASUS Transformer Pad Infinity a legjobb. A legerősebb pedig a Samsung Series 7 11.6" Slate, ami a sz@rba nyomja az összes többit erő szempontjából (hála az i5-ös procinak).

Ár szempontjából most egész "jó" áron lehet kapni iPad2-t, vagy Samsung Galaxy Tab valamelyik régebbi variánsát.

(btw én kivárom a Microsoft SurfacePro-t, ami ősszel érkezik, és szintén i5-ös CPU lesz benne.)

2012. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En ezt lattam webshop vasarlasok kedvencekent ,GoClever TAB A73, 100€ korul mozog
2012. júl. 10. 13:43
 3/5 anonim válasza:
Concorde 7020-at csak ajánlani tudom, nekem az volt, mostmár a hugomé. de nagyon meg voltam vele elégedve :) Spiderman Total mayhem, meg az ilyen hd-s játékok is szaggatás nélkül futnak rajta. Aksi fél napot is kibír. Szerintem nagyon jó vétel volt, bár én használtan vettem, egy billentyűzetes bőrtokkal :)
2012. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első tökéletesen leírta, ha az erőt nézzük jelenleg a Samu, de a Microsoft Surface rendesen oda fog b*szni a gyártóknak, köszönhetően az i5-ös procinak és a jó oprendszernek, konkrétan azzal lehet normálisan dolgozni is, és szórakozásra is alkalmas.

Ha jó ár/érték arányú kell, azaz nem atomerőmű, hanem olcsóbb, de nem akadozós akkor Google Nexus 7, itthon olyan 60k körül várható, olcsóbban Wayteq xTab 70i valamivel 40k alatt mozog.

2012. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Regi a kerdes, de en meg vagyok elegedve a Samsung Galaxy Tab 2 7.0-val. Sokat bir az aksi, jo marka, minoseg.
2014. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!