PS3 általános dolgok?

Figyelt kérdés
Az általános dolgokat szeretném megtudni a storeról megéri e meg venni a ps3 mat és meddig bírja (mit jelent a sárga ledes halál

2012. júl. 11. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Megéri.

Sárga led kb olyan, mint boxon a 3Led, csak épp nem olyan gyakori (boxnál mindennapos probléma, PS3-nál ez a sárga led csak a régi fat gépeket, főleg a 60 gigásat érintette, ha újonnan veszel egyet akkor ezzel nem kell foglalkozni.

A "meddig bírja" azt hogy érted? Hogy mikor hibásodik meg?

Nagyon jól bírja, stabil, megbízható, 5+ évig simán bírnia kell.

Store-ról mit akarsz megtudni?

Vagy mi érdekel?

Nem tökéletes, de nincs nagy hibája, boxnál mindenképpen jobb vétel.

2012. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Boxnál már Jasper(2009) óta nincs 3LED probléma.

Az új SLIM-nél meg már főleg.

Azt kell megnézned, hogy melyikre van olyan játék ami érdekel.

Ha érdekel a Halo, Gears of War, Ace Combat akkor Xbox.

Ha Heavy Rain, Uncharted, God of War akkor PS3.

Mind a kettő konzol megbízható csak a PS3 kontrollere nem alkalmas FPS-re.

2012. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy nem alkalmas?
2012. júl. 12. 14:43
 4/5 A kérdező kommentje:
A ps kontrolleren nőttem fel
2012. júl. 12. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy nem alkalmas.

Mindenféle játékkal játszottam már PS-en, egyikkel sem volt gondom.

Lehet, hogy box joystick-ja FPS szempontjából kicsit előnyösebb, de a PS joy-yal sem játszhatatlan, nincs olyan, hogy nagyban játszol és azt mondanád, hogy "de jó lenne egy másabb joystick".

A joystick miatt konzolt választani a legnagyobb hülyeség, meg ezt előnynek/hátránynak írni is.


Amúgy igaz, slim box már teljesen megbízható, első hozzászólásomba elfelejtettem leírni, hogy én csak a régiekről beszéltem, de a kérdező nem xbox vs ps3-as kérdést tett fel, csak PS3-ról akar tudni, szóval ne térjünk el a témától.

2012. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!