Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindenhol mást írnak. Akkor...

Mindenhol mást írnak. Akkor most milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Sok oldalt végignéztem, olvasgattam. Itt is, de általában 10-max. 20 ezerig érdeklődnek.

Én szeretnék venni egy olyan fejhallgatót ami jó zeneszerkesztéshez is, zártat..

Én 30-40 e körül gondolkozok. Sok helyen írták a Sennheisert, de sokan le is szólták , h nem szól olyan jól stb..

Valaki isteníti, valaki pont annyira leszólja. Így nem nagyon tudok dönteni. Tippek?



2012. júl. 11. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Sennheiser-nek van pár fejhallgatója, ami tényleg #1, és nem véletlen istenítik, de van pár olyan fülhallgató, amiért jobbat is kaphatnál hasonló árkategóriában.


Itt kérdezd meg:

[link]

2012. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Chello ***** válasza:

Sony?


A nagyobbak allitolag jol szolnak es en ahanyszor valami sonyt hallottam meeg sohasem fanyalodtam el tole.


A seinheisereknel zenetipusonkent van megadva a fejes tipusa. (A eladokban csak fentartasokkal bizz meg akkora baromsagot is siman mondanak, hogy csak na.)


Sajnos a probafalaknal valo meghallgatas is eleg gyatra szokott lenni foleg, mert nagyon halk hangeroig lehet csak allitani a fulseket.

Ambar igaz, hogy a jo erzekenysegu zenei cuccot pont arrol ismered meg, hogy egesz finom hangeron is kihallani minden kis hangot. (majdhogynem odafigyeles nelkul)

Csakhat nem art tudni, hogy emellett terhelesre mennyit torzit.


jo erzekenysegu cuccot ne hajtsd meg mert meghibasodik.

Azert, mert reszben a kis lengosulytol erzekeny ami gyenge anyagokat es vekony tekercset jelent.


Talan probalj meg audiofil boltokban is erdeklodni meghallgatas ugyben.

2012. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zeneszerkesztéshez valami teljesen semleges hangú zárt stúdió monitort javasolnék. Például ezt:

[link]

Ha ez már túl drága, akkor valamelyik kisebb testvérét ebből a sorozatból.

2012. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!