Msebi06 kérdése:

Kaptam 2 hangfalat, egyik tökéletes, másik meg meg van ütődve, emiatt szétnyílt kicsit az alja, és az egyik oldal meg elülső fala, amibe a membránok vannak, rezgett, mer feloldott a ragasztó. Megcsináltam, de mér nem jó? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na én szétszedtem, és rendbetettem ahogy tudtam, de hogy kész meghallgattam, és inkább csak ilyen halk dübörgő, tompa basszusa van, ez mitől lehet? Valahol ereszti a levegőt? Van benne vmi vatta vagy nemtom mi, gondolom ilyen hangelnyelő anyag, azt is visszaraktam ahogy volt. Lehet a szigetelés nem lett elég jó? Nem éreztem hogy oldalt jönne ki a levegő. Hangszórók mind jók. Magasak ugyan olyanok voltak, mélyeknek lett borzasztó hangjuk. A hangdobozzal lehet vmi?

2012. júl. 12. 08:55
 1/7 anonim válasza:
Én is így voltam vele. Vidd el szervizbe. Nagyon nehéz megcsinálni otthon. Nekem se sikerült :(
2012. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a hangszóró jó?

Simán lehet, hogy az ütődéstől az is megsérült, aztán akkor barkácsolhatod a dobozt, ahogy jólesik...

2012. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Chello ***** válasza:

Csak az egyik szol igy?


Zart dobozoknak van ilyesmi hangjuk.

Ha a rest miatt reflexnyilast vesszuk akkor a magasabb tartomanu dobmelyek erosebbek lehetnek tole viszont az alacsonyabb tartomanyu puhabb melyek teljesen megszunnek.

2012. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy jó, hogy amikor elhoztam akkor ugyan úgy szólt mind2, csak a sérültnél még az első fala olyat rezgett, hogy rossz volt miatta zenét hallgatni. Folyamatosan ütközött össze a 2 oldal.
2012. júl. 13. 09:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt hangfalakként van 2 szubcső. A ugyan anyi teljesítményt bír a 2 hangfal erősítőről, csak a sérültnek kicsit gyengébb a basszusa, meg másképp is adja a mélyet, más a hangzás.
2012. júl. 13. 09:08
 6/7 Chello ***** válasza:

Vattat nem nyomtad veletlenul bele a kosarba a membran moge vagy esetleg nem e kuszott bele a reflexcsobe?

Ambar a kosarban tolongasa miatt inkabb volna ilyen a hang.

2012. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vatta az rögtön a mágnes után volt berakva, nem a ház hátulján, és úgy is raktam vissza. Szubcsőbe nem ér bele.
2012. júl. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!