Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Állvány és állványfej közé...

Állvány és állványfej közé átalakító adaptert lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az én állványom fejcsatlakozása a képeken látható. Olyan állványfejet néztem ki, aminek a csatlakozása mindössze egy csavar, mint a manfrotto állványokon. lehet kapni ilyen átalakítót?

Ezt a fejet néztem ki : [link]


És ilyen az állványom csatlakozása: [link]


[link]



2012. júl. 12. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem az állvány csatlakozása!Az állvány egy csavarban végződik az állaványrúdon egy fej maradéka van azt csavarrd le és akkor ott lesz a menet amire az általad kinézett fejet felcsavarhatod mert annak az aljában belső menet van!
2012. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit csináltál végül?

Az én állványomnak is ilyen a csatlakozása és nem lecsavarható. (Sőt az enyémnek a legtetején nincs üreg sem, hanem szintben végződik, de szerintem ez nem lényeges.)

Slik 500G típusú az állványom és egy gömbfejet akarok rá tenni, de annak is menetes a csatlakozója.

2013. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!