Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról? Szerintem nagyon megéri.

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 12. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jelenleg nem vagyok vásárlás közepette így nem nagyon tudom az árakat, de szerintem ennél jobbat is találsz 160ért:)

pl.: [link]

Nekem ez eleve szimpatikusabb, de csak 2percet kerestem:)

2012. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha i3 helyett i5 lenne benne, akkor érné meg nagyon. Így csak simán jó ára van, a GT630 és a terás vinyó tetszetős.
2012. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt a Toshibát mellőzném, hiába i5. 8 giga ram felesleges, a GT520 meg olyan, mintha ott se lenne, alig erősebb az integrált Intel vga-nál, a vinyó is kisebb. Szimpátiai szempontból nem tudok nyilatkozni, egyiket sem preferálom, Acer párti vagyok. De ezek közül akkor már inkább Asus.
2012. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Chello ***** válasza:

Jo.


15 os kijelzonek orulni fogsz mert konnyeb cipelni, elfer es allitolag 17 hez nem kapni taskat tul sok helyen 15 hoz viszont igen.


A laposok egyik legfontosabb jellemzoje az aksi terheles es elettartam.

Vajon ennek milyen lehet?

Ha nem tul draga en venek melle megegy vagy 2 pot aksit a jovore tekintettel es, hogy mindig legyen egy feltoltott tartalekkent.


Nagyon lassu lehet a winyo, kell bele megegy idovel es erdemes lenne amugy is ssd-t beletenni rendszernek.

Az ssd kevesebbet fogyaszt konnyebb es gyorsabb.

(Ez minden laposra ervenyes)

2012. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így van, de a 15-ösökben csak egy vinyónak van hely, sok esetben inkább érdemes együtt élni a lassabb vinyóval, mint külsőként cibálni magaddal, a nagyobb ssd-k meg nagyon drágák.

Az akksiról nem sok mindent írnak, de az i5-ös Acerem kis terhelésen 4-5 órát is elfut, szintén 6 cellás akksival.

2012. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló:Köszi, de ahogy Jolinar is mondja a gt520 elég gyenge.Egyébként nem rossz gép.
2012. júl. 12. 22:24
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként 165 ezerért van i5-ös proci ilyen VGA-val vaterán.

Szerintetek megéri ennyi árkülönbséggel az i5-ös proci?

[link]

2012. júl. 12. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyan generációs lenne, megérné, de így mérlegelendő. Az i3 viszont egy generációval újabb, ahogy a vga is (bár az 540 és a 630 szinte egyforma), a vinyó pedig csak 640-es az i5-ben. Már csak a terás vinyó miatt többet ér az i3-as. :)

Ha nem akarsz nagyon számításigényes feladatokat végezni, nem kell az i5 (ha nem tervezel ssd-t, akkor meg főleg, nekem a vinyóm lassabban ír, mint ahogy a proci csomagolja ki a zipet). Játékhoz nem tudom, mennyit számít az i3 és i5 közötti különbség, szerintem a vga kritikusabb.

2012. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ mindenkitől.
2012. júl. 12. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!