Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy működik ez a dolog? A...

Hogy működik ez a dolog? A PSP-mel felszeretnék csatlakozni netre, de nem tudom hogy működik..

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló!

Ha a routereden nincs jelszó, szűrő stb., akk a következőt tedd:

1., Kapcsold be a PSP-n a Wlan gombot!(Slimnek a tetején van, Fatnek az oldalán)

2., Ezek után menj a "System Update"-re!

3., Ott "New Connection"!

4., "Scan"

5., Behozza a találatokat, X-el válaszd ki a routert, utána, ha a routeren nics jelszó stb., akkor menj az alapokra(Automatic stb.)

6., Kész, utána, megjelenik a listán, kattints rá!


Itt kiírja, h "Obtaining IP Adress", utána bejön, de ha itt az Optaining-nál leáll, akk a routernél kell beállítani(asszem megadni a PSP MAC címét, amit a System/System Information-ben találsz)!

Ha alapból nem akar csatlakozni, akk ugyanez, de ha ilyen problémáid vannak, javaslom, h hívj ki inkább egy szakembert és ő megcsinálja.

Üdv!

2009. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Megprobáltam és sikerült!=D

Még egyszer nagyon köszönöm!

2009. júl. 15. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!