Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felszeretnék szedni egy 10...

Felszeretnék szedni egy 10 kilót van valakinek valami tippje, tanácsa?

Figyelt kérdés
Abszolúlt nem tudok meghízni pedig bőven rám férne szerintetek mi a megoldás hogyan étkezzek, mit?
2011. ápr. 2. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
minek neked az? örülj hogy nem kell a plusz kilókkal foglalkoznod vagy valamiért muszáj nyavajognod? egyél amit akarsz akkor amikor akarod , csak ez rossz életmód, rászoksz, aztán az lesz a kérdésed egy fél év múlva hogy hogyan adjak le 10 kg-t?
2011. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is vékony vagyok nagyon...aki nem küszködik olyan gonddal mint mi az ezt nem értheti meg(lásd első válaszoló)

én is nemrég kezdtem "hízó kúrába",nézz utána a neten..pl ez is egy olyan oldal:

[link]


persze én emelett el kezdtem itthon eddzeni is,h izmos legyek és ne löttyed husis.

2011. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igyál minden nap legalább fél liter tejet/kakaót ilyesmit.
2011. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van akinek valóban hízni kell, mert túl vékony, szóval ne fgolalkozz az olyanokkal akik a sikertelen fogyókúrájuk miatt bántanak ezzel téged :) (ém mondjuk hízékony vagyok, most is épp diétázom, de volt barátnőm aki meg hízni akart mert iszonyat vékony volt, 170 centihez 45 kiló!)


Szóval érdemes sportolni hogy ne hájas legyél, hanem vastagabb, de enni kell minél kalóriadúsabb kajákat, jó kis magyaros pörit, tészta, ilyesmit, ne a hamburger és társaival akarj hízni. Sport és kalóriadús kalák, ez a titka, nem kell ész nélkül falni, de naponta legyen legalább 3-4 étkezés, reggeli is bőségesen, péksüti, ami jól esik, ebédre rendes főtt kaja, vacsira is ehetsz melegszendvicset, házi pizzát süthettek, stb., ez nem egészségtelen és mégis jó kalóriadúsak.


A napi fél liter miért hízlalna nagyon? Én mindennap megiszom több, mint fél liter mert imádom a tejet és tejeskávét, mégis lement rólam két hónap alatt 12 kiló :)

2011. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!