Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért adják ilyen olcsón ezt...

D_lia kérdése:

Miért adják ilyen olcsón ezt az Olympus fényképezőgépet?

Figyelt kérdés

Több ilyen szériás Olympus gépet láttam a vaterán és nem értem, hogy lehetnek ilyen olcsók?! Hiszen a 6-7 éves Canonokat és ilyen 50.000rekért árulják általában. Van valami tippetek?

Erről van szó [link]



2012. júl. 15. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ennek az ára túl alacsony, a CanoNikonoké túl magas. :-) Vagyis ott a márka nevét fizeted részben, még használtan is. Másrészt azért annyiban "jogosan" olcsóbb, hogy pl. kicsit zajosabb a képe, kisebb a keresője stb. mint az APS-C szenzorméretű gépeknek.

(Nekem amúgy E420 gépem van és tökéletesen meg vagyok elégedve vele! Tkp. ugyanaz, mint a linken szereplő, csak néhány frissítés van benne. :-) )

2012. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hű, köszönöm, akkor most megnyugodtam. igazából elgondolkodtam azon, hogy eladom a mostanit és megveszem ezt, de gáz lenne, ha elviszik az enyémet, de közben ezt is és akkor fényképezőgép nélkül maradok... mivel most egy fuji s9500al rendelkezem.
2012. júl. 16. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis gép az a Fuji, sőt, a maga nemében az egyik legjobb. Igaz, kicsit eljárt már felette az idő, de ugyanez vonatkozik az Olympusra is. Utóbbival annyit nyernél a Fujihoz képest, hogy valamivel jobb minőségűek lennének a kép. ISO 100-400 között mindenféle minőségromlás nélkül használható, de még a 800 is oké megfelelő fénynél. Na meg a mélységélesség a nagyobb szenzor miatt kisebb. Tehát jobban el tudod mosni a hátteret. Bár azért ahhoz kell a 14-42 mm-es optikán túl a 40-150-es is, azzal az igazi.
2012. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szeretem is a fujimat, csak azt nem szeretem benne, hogy viszonylag lassan fókuszál. :/ de szerintem inkább várok még egy évet az új vásárlásával és az tényleg új lesz. :) köszi a választ!
2012. júl. 21. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!