Tudatlan010110 kérdése:

Ps3 mon vagy xboxon lenne szebb a bf3 grafikája?

Figyelt kérdés
És fel lehet javítani a grafikát vmivel?

2012. júl. 17. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem lehet javítani a grafikát, és semmiben sem fog különbözni a grafika.
2012. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Javítani nem lehet a grafikát semelyiken, de szerintem a PS3 grafikája szebb és nagyobb az FPS.
2012. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs grafikai különbség, FPS is ugyanúgy stabil 30 mindkettőnél (néha-néha van egy kis framedrop, de mindkettőnél ritka és csak minimális), javítani nem lehet semmivel.

3 kérdésed minimum volt már, harmadjára írom le ugyanezt, ha nem vagy képes felfogni vegyél egy rohadt Wii-t:

ha csak a BF3 érdekel teljesen mindegy melyik konzolt választod, ha flashelni akarod inkább boxot, ha multizni akarsz inkább PS3.

2012. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tomtomi70 válasza:
14%
Xboxon szebb sokkal ez biztos. És ha megveszed a bf3mat xboxra az automatikusan ajánl 1 "magassab grafikát"
2012. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző, te marha nagy hülyeséget írtál. Mindkét konzolon PONT UGYAN OLYAN A GRAFIKÁJA. grafikai külömbség nincs a 2 között. Konzol úgy szokás választani hogy megnézed hogy melyik kontroller a szimpatikusabb, melyikhez vannak jobb kiegészítők, melyikhez jár ingyen multi, stb. Grafikai különbség nincs köztük.
2012. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Xboxon szebb sokkal ez biztos."

Meg, hogy egy idióta vagy, az is biztos.


"És ha megveszed a bf3mat xboxra az automatikusan ajánl 1 "magassab grafikát""

Hogyne, magasabb grafikát. A HD pack telepítését ajánlja fel, ami nélkül úgy néz ki, mint egy PS2-es játék, ellenben ha nincs MS HDD a gépedben fel sem tudod telepíteni...

2012. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Almapeti ***** válasza:

Igaz én is szívtam mert nem volt hdd-m és ultrafos grafja volt am itt egy frame rate comprasion:

http://www.youtube.com/watch?v=f8qZp6q-HUs&feature=youtube_g..


Itt meg graphics: (ez egy xbox vs ps3 vs pc de nagyon látszik a különbség a konzolok(mindkettő) és a pc között)

http://www.youtube.com/watch?v=_iVeKIAEfj4&feature=youtube_g..

2012. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felajánl egy HD pack-ot? Ilyen is szokott lenni?


Nekem xbox-van és nagyon jó!

2012. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Almapeti:


A két konzol között nem látszik különbség, szerintem nincs is semmi, de PC-n még videóból is látni, mennyivel jobbak a textúrák.

2012. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Almapeti ***** válasza:
Azt írtam, hogy a két konzol meg a pc között látszik hogy a pc a legszebb de kicsit furán írtam le arra akartam célozni, hogy a konzol grafikák egyformák, fps stabil 30 mindkettőnél! Nem oltom le egyik konzolt sem de egy nagy hiba volt xboxon a hd texture pack(akinek nincs hdd-je az cseszheti a grafikát!
2012. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!