Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális, hogy számítógépen...

Az normális, hogy számítógépen szebb a GTA IV grafikája, mint Xboxon?

Figyelt kérdés

Jó, elég jó a videokártyám, játékra tervezett, erős a gépem is, mindent elvisz a mostani játékokból, de az a fura, hogy sezbb a grafika mint az Xboxomon lcd tv el.

Ez normális dolog?


2012. febr. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Minden új játéknak szebb a grafja PC-n, mint X360-on, mert nem bírná az Xbox360, de még a PS3 sem! Mind a kettő (X360, PS3) olyan Medium grafon futtatja a gameket...
2012. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normális. A jelenlegi konzolgeneráció már elavult.

Viszont nem lehet azt mondani, hogy konzolon mediumon megy, mivel alapvetően különbözik a két platform. Legfeljebb csak hasonlítani lehet egymáshoz a képminőséget, grafikát és felbontást.

2012. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy elavult????

Most komolyan egy csomó ember nem tud jó grafika nélkül elképzelni egy kicseszett játékot???

Pl: egy Ps3 grafikánál,hova csináljanak már jobbat????????

Ezt komolyan nem vágom. Én Super Nintendozni,ps2-ni is szotam,imádom a régi játékokat,és Wii-m van!

2012. okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy játék grafikától függetlenül is szórakoztató és hogy egy berendezés (esetünkben konzol) hardveresen elavult, így olyan látvány megjelenítésére sem képes, mint egy korszerű gép, két külön dolog.


Igen, a GTA IV szórakoztató játék a jelenlegi konzolgeneráción is és ehhez hozzátartozik, hogy a látvány is bőven eléri az élvezhető szintet. Ettől még 6-7 éves hardverekről beszélünk, amik már egyáltalán nem korszerűek.

2012. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van benne igazság is persze :)

De egy ps3 grafikánál már nem igen lesz sokkal jobb :)

Blu ray,3D támogatás ez mind a jövő.Mi kell még???? :) :) :)

Nekem a ps2 sem elavult,nekem a játék a lényeg. Ha tetszik 20 év múlva is eljátszom majd vele. De amit te mondasz,abban is van sok igazság :D

2012. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy én sose játszanék konzolon olyan játékkal, ahol pl lőni kell.
2013. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem, kivéve a GTA. XD A lövöldözős gameket, meg egyenesen utálom, nem az én világom, bár kinek mit jön be. :D
2013. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!