Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik játék az élethűbb/valós...

Melyik játék az élethűbb/valóságosabb? Fifa 12 vagy Pes 12? (mozgás, környezet)

Figyelt kérdés
az most nem érdekel h melyik a jobb játék csak az h kinézetre melyik áll közelebb a valósághoz
2012. júl. 19. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A fifa 12 pes az sokkal élethűbb mint a sima 12. Meg élvezetesebb a játékmenete is :)
2012. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az vagy te! csak úgy ilyet mondasz rám mikor semmi rosszat nem tettem, csak válaszoltam a kérdésre
2012. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nézd már meg milyen "értelmes" választ írtál! a fifa 12 pes sokkal élethűbb mint a sima 12! szted ebből ki a jóisten venné ki h neked melyik az élethűbb... nézd már meg mit írtál aztán értelmezd
2012. júl. 19. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
látom hogy azt sem tudod mi az a fifa 12 pes meg a sima fifa 12 -.-
2012. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
olyanról nem hallottam még h fifa 12 pes!! csak olyanról h van külön fifa 12 meg van külön pes 12!! két különböző játék az egyik EA sports a másik meg KONAMI! miért lenne olyan h fifa 12 pes?? ez a 2 játék egymással verseng miért lenne egyben a nevük?? ezt magyarázd el
2012. júl. 20. 17:54
 6/7 A kérdező kommentje:
meg miaz hogy van fifa 12 és sima fifa 12????? úristen pf ink már nem is mondok semmit sem oo.OO
2012. júl. 21. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
jó tom ok, hogy a pesnek a nevében nincs fifa de akkor is az is egy focis game ami fifa :D bocs
2012. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!