Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5 évesnek szeretnéj venni...

5 évesnek szeretnéj venni Xbox 360 játékot. Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Teljesen hülye vagyok a dologhoz.Csak megláttam és gondoltam jó ötlet ajándéknak.Viszont olvasom hogy legyen benne hűtű vmi meg flash vmi.....Tényleg nem értek hozzá (anyuka vok)Tök alap módszerrel elmagyarázná vki.Meg lehessen másolt játékokat is vigyen.....Ilyeneket légyszi.Meg kimondottan ilyen kicsi gyereknek honnan lehet játékot és milyet?Mindent amit lehet tudni.Hol érdemes venni?Ha nem muszály újat.....Kösz előre a segítséget.:-)Ja meg távírányító mennyi kell....mindent
2012. júl. 19. 09:08
 1/8 anonim válasza:
73%
Bocsánat az Offért,de szerintem kicsi még hozzá a kölök!
2012. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle képpen slimet vegyél az új slimmeket azt hiszem nem lehet flashelni de vannak használtan fleshelt slimek azokra nem kell hűtés mert nem döglenek be :)

Viszont Xbox 360 nem épp egy 5 éves gyereknek való, viszont ha tényleg akarod akkor vegyél hozzá egy kinect mozgás érzékelőt mert azon vannak gyerek játékok de ez megint plusz 20-30 ezer ft lesz.

2012. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet a Slimeket is, de csak a 2011. augusztus előttieket!

LT 3.0 a legújabb, és a legjobb.

2012. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Még kiegészítem azzal, hogy ha flasheled, akkor nem kell megvenned a játékokat, és le tudod tölteni. És mindenképp Slimet vegyél, mert ezek nem nagyon lesznek 3 led-esek. (a 3led, az egy hiba:A hűtéshiba miatt történő processzor-túlmelegedés. Röviden így lehetne nevezni ezt a hibát, ilyenkor a bekapcsológomb körül 3 piros ún. "led" villog, ez a 3 ledes hiba, ez mutatja, h túlsült a gép.) És hamár slimet veszel, érdemes hozzá Kinect kamerát is venni, mert nagyon jó :) A flashelésről pedig körül kell nézni neten, hogy hol flashelik. Ha flasheled, akkor játékot torrent oldalakról tudsz letölteni, és utána Verbatim dupla rétegű 8,5Gb-os DVD-re kell kiírni: [link]

Itt van pár kinect-es játék, ami nagyon jó:

- Kinect sports 1-2

- London 2012

- Kinect Joy Ride

- Virtua Tennis

- Kinect Adventures

2012. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem egy ember ajánlotta akinek ilyen kicsije van és hogy milyen jó.Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 19. 13:03
 6/8 anonim válasza:
Hello! Lehet, hogy jobban járnál ha ilyen csöppségnek inkább nintendo wii-t vennél, arra szerintem sokkal több neki való játék jön ki.
2012. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék amihez a kinect is van.Ezt elfelejtettem írni
2012. júl. 19. 21:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült vennem, nagyon szupi.
2012. júl. 21. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!