Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Attol, hogy sokat hasznalom,...

Attol, hogy sokat hasznalom, hamarabb romlik el a laptopom? Mit tegyek, hogy minel tovabb tartson?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a sok használattól maximum az aksinak lehet baja (enyém pl 5percet bír kb Xd, de ezt megoldhatod azzal hogy ha sokáig megy hálózatról akk kiveszed az aksit.).

Az enyém majdnem egész nap be van kapcsolva. Úgy vagyok vele, hogy ha valami el akar romlani úgyis elfog. Akkor már romoljon el addig amíg van rá gari :) (eddig kb 3 laptopom volt mindet nyúztam kb 3-4 évig keveset voltak szervizben)

2012. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2 laptopom volt, és 2 éven belül tönkrementek, szerintem a nonstop használat is közrejátszott. A hűtésre ügyelj szerintem, gondot okozhat a felmelegedés, csomó minden elromolhat miatta.
2012. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!