Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hozzászokhat később ahhoz a...

Hozzászokhat később ahhoz a bőröm ha most mindennap testápolót használok? (tehát ha nem használom majd olyan sűrűn akkor hamarabb száraz lesz a bőr stb. )

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizony. :( Szóval megéri csínján bánni vele. Amúgy sem érdemes minden nap rengeteg vegyszert magadra kenni szerintem. :)
2012. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan. Én régen alig testápolóztam magam, csak egy héten egyszer-kétszer de mostmár minden nap, mert kiszárad a bőröm és nem is érzem magam túl jól nélküle. Pedig a vegyszerek miatt tényleg jó lenne hanyagolni, de ha veszek kókuszolajat akkor ez a probléma megoldódik.
2012. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ezt nem értem :(


én azt hittem jót teszek a testápolóval :(


miért mondjátok, hogy csak csínján szabad használni?


köszi a választ!

2012. febr. 6. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát mert tele vannak vegyszerrel, ahogyan azt írtuk. Nézelődj a kremmania.hu-n.
2012. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Megszűnik a bőr természetes visszazsírozó tulajdonsága, ha nem kell neki semmit tenni, elvégzi a testápoló. És igen, nem mellesleg durva vegyi anyagok. Inkább használj natúrszappant, akkor nem szárad a bőröd. Illatos nem leszel tőle, de arra ott a parfüm.
2012. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ohh értem! Akkor Ti nem használtok testápolót? vagy ha igen milyen sűrűn?
2012. febr. 6. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

(első vok)

Én sose használtam, pedig menő volt, de engem egyszerűen idegesített, hogy ragad, tapad. :D

Aztán sajnos pár éve szenvedek szárazz bőrrel ekcéma miatt, de ahol nem muszáj, ott nem használok semmit, ha nagyon muszáj, akkor patikai hidratálót kenek, amikor meg bedurvul, akkor sajnos szteroidos krémeket kell. :S

Ha használsz is valamit, inkább szín és illatanyagmentes terméket keress, és ha épp nincs rá égető szükséged, hanyagold. Egy pár hétig biztos rossz lesz, ha elhagyod a krémeket, de utána helyreáll a bőröd, és hidratálja magát. :) Persze talán ne ebben a hidegben próbálkozz, ez tortúra a bőrnek, na ilyenkor pl szabad testápolózni. :)

2012. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A mandulaolaj vagy méz jó erre? Olvastam, hogy a mandulaolajat lehet száraz bőrre kenni
2012. febr. 7. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!