Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék olympus fényképezőg...

Hol tudnék olympus fényképezőgépemhez usb kábelt venni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy olympus fényképezőgépet de nincs hozzá usb kábel, illetve amit ismerősöm adott az nem jó hozzá. Hol tudnék venni és nagyjából mennyibe kerül?
2009. júl. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a www.vatera.hu oldalt ajánlom,mert ott sokhasznos dolog van fényképezőgépekhez.
2009. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ott már megnéztem és nem találtam ehhez a típushoz valót. Esetleg valamelyik elektronikai üzletben vagy számítógépes boltban próbálkozzam?
2009. júl. 14. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy jobb ott megnézned ahol mondod.Olympus márkaszervíznél nem nézted még?
2009. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A márkaszervíz nagyon messze van tőlünk, jobb lenne ha lehetne máshol is venni ami nem esik annyira ki
2009. júl. 14. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Memóriakártya: képek számitógépre másolásához szerezzél be kártyaolvasót. USB csatlakozóval használhatod. Nekem Samsung gépem van, adatkábelről váltottam a kártyaolvasóra, sokkal jobb és gyorsabb.
2009. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Saturnban 2500 forint egy kártyaolvasó.
2009. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!