Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok az Olympus E-P1...

Mit gondoltok az Olympus E-P1 megfelelő lenne egy kezdő fotósszámára? Ha nem akkor milyen gép lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem remek kis masina. Nem fogsz csalódni benne.
2011. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ÉS szerinted mikor válthatok egy jobb gépre ?
2011. okt. 31. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármikor amikor a pénztárcád megengedi.
2011. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen a keret megvan rá :) de szerinted nem lenne érdmesebb egy canon 550d?
2011. okt. 31. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
A fényképezés egy olyan dolog ami nagyban függ a pénztárcádtól. Egy jó gép még nem garancia, hogy jó képeket is csinálsz viszont rosszabb képeket nem fogsz készíteni mint egy olcsóbb kompakttal. Én is vettem egy drágább gépet, mégse lettem jobb fotós. Megbántam? Dehogyis. Mindig kipróbálok olyan dolgokat amit egy kompakttal nem tehetnék. Egyelőre kevés sikerrel :D
2011. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De egy ilyen gép kb ugyan annyi mint egy Nikon 90D vagy egy Canon 550D meg se ugyan az, nyilván tudom hogy nem olyan fotókat fogok vele csinálni mint ez [link] mert ehez sokat kell tanulnom csak arra lennék kíváncsi hogy értelmesebb e nekem mint kezdőfotósnak egy ilyet venni mint mondjuk egy Nikon 90Dt

Szerinted?

2011. okt. 31. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:

A példa azért nem jó, mert ez egy feldolgozott kép. A nyers RAWot kellene látnom, hogy eldöntsem, hogy jó e a fotó. ( Egyébként biztos profi a srác ).

Nem tudom milyen árban mozog az általad említett gép, de mindegyik gyártó igyekszik úgy belőni az árakat mint a konkurencia. Tehát azonos árú gépek nagyjából ugyanazt nyújtják. Ha megteheted vedd a drágább vázat és objektívet.

2011. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez az olympus e-p3 250ezer körül van kitben de ez nem rendes tükörreflexes hanem úgy mond "NégyHarmad szabványos" ami hasonlít a tükörreflexes gépkhez de kimaradt belőle maga a tükörreflex és ezért vagyok meglőve hogy melyiket vegyem meg .Mert egész kis szimpatikus ez a gép :D csak nem tudom tud e annyit mint egy tükörreflexes.
2011. okt. 31. 23:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem vennék ilyen gépet, nem ismerem az objektív kínálatot Olympuséknál. A műszaki paramétereit olvasva én hirtelen nem tudnék olyant mondani amivel jobb lenne a Cannonnál. A váz biztos kisebb, de engem ilyesmi nem érdekel, cipelnék én szívesen Mark osztályú vázat is, ami nagyobb mint az 550Dém.
2011. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Viszont a képei alapján remek gépnek tűnik. Nem hiszem, hogy mellékfognál vele.
2011. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!