Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez ennyiért átverés vagy nem...

Ez ennyiért átverés vagy nem eredeti?

Figyelt kérdés
[link] elvileg megbizható aki árulja de sehol se lehet venni Magyarországon csak teszvesz,vatera stb külföldön láttam de ott 99 dollár volt.

2012. júl. 23. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki azt írja vaterán hogy szállítási idő 21 nap, az gyakorlatilag helyetted megveszi ebay-en. Ez egy kínai gagyi, kb 1500-ért a vásárlás gombot helyetted megnyomja, még csak nem is postáz semmit
2012. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit az előző mond.

Egyébként szerinted ha mindenki a Beats árára panaszkodik, akkor nem lehet, hogy 3500-nál kicsit drágább lenne?

Egyébként ilyen nem is létezik, hogy mini Solo HD vagy mi.


Jegyezd meg, vateráról soha nem vásárolunk, illetve a Beats még ha eredeti sem jó választás.

2012. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy szar.

Már csak az eladó stílusát is megnézhetnéd...

2012. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudom létezik e mini solo hd de elég sokan árulnak és külföldui oldalon is találtam csak ott 20 ezer
2012. júl. 23. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hivatalos honlapot, azért, mert pistike 1 és pistike2.hu-n van még ugyanúgy kínai szar utánzat.
2012. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!