Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 15 éves lánynak olcsó tablet?...

15 éves lánynak olcsó tablet? Milyet?

Figyelt kérdés

Idén ugye felvételi, és szüleim mondták, hogy azt kérek amit szeretnék, rég óta szeretnék egy táblagépet...gépem eléggé gyatra már, telefonom régi...szóval egy tabot szeretnék, de lehetőleg olcsót...mert nem szeretném hogy sokat kelljen áldozni rá. Nem elsődleges fontosságú cucc lesz...szóval nem kell nekem hú de menőnek ellnie...


Csak működjön, és annyit tudjon ami egy 15 éves lánynak szükséges lehet...



Tudnátok segíteni??


Előre is köszii!



2012. júl. 24. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Wayteq tabletek most a legjobbak árban és tudásban.. van magyar szervízük is. Keress rá google-n, mert nem írtad hány colost akarsz :-)
2012. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg Magyarországon is kapahtó lesz a google nexus 7.
2012. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itthon csak 16 gigás Nexus 7 lesz kapható, alapból ~55k helyett rögtön ~70k, állítólag viszont 80-90k körül fogják adni, rögtön nem éri meg annyira.


Szóval Wayteq, nagyjából bármelyik jó, Wayteq xTab70i mondjuk tökéletes ~38 ezerért.

Ennél olcsóbban nincs jó, vagy nem ennyire jó.

2012. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 invision válasza:
Ha olcsón szeretnél nézz körül vaterán, keresd PyramydStore eladót, én is tőle vettem, megbízható, olcsó és gyorsan küldte.
2012. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, wayteq!

Csak azzal is kalkulálj, hogy a 4GB-os belső memória nem túl sok (kevesebb, mint egy dvdnyi), szal ha filmeket akarsz rajta nézni/tárolni, akkor min. egy 16-32GBos sdhc kártyát is érdemes hozzá venned, ami kb. 5-10 eFt pluszt jelent.

2012. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!