Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szidják a Beats fejhallg...

Miért szidják a Beats fejhallgatót?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin nagyon divat szidni közben máshol meg azt írják hogy jó illetve nagy djk is használnak ilyet pedig ha annyira szar lenne biztos nem olyat vennének. 2. Kérdés meg hogy a többi gyártó miért nem csinál szép,divatos füleseket? Ezért veszik ennyire a scullcandy (ami tényleg nem szól jól) és a beats mert jól néz ki. Lehet mondani hogy a Sennheiser meg a AKG a hangzásra megy de ettől lehetne még szép fülest csinálni

2012. júl. 24. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert a beats füles, egy itteni hozzászóló szavaival élve e-pénisz növelő, semmi több.És úgy túl van árazva, mint a p*csa, csak azért mert dr. dre nevét viseli.

A sennheiser meg az akg azért nem fog csecse fülest gyártani, mert náluk a minőség a fontos, nem a design.

Egy olcsóbb sennheiser jobban szól, mint a beats.


Egy profi DJ meg nyilván nem beats fülessel fog ugrálni a pult mögött, hanem Gemini-vel, vagy valami más profi DJ fejhallgatóval, mert a beats mindenre jó, csak arra nem.A pajta diszkóban még nyilván nagy szám a beats, egyébként csak egy túlárazott vacak.A HTC nem véletlenül tol mellé szoftveres tuningot is, hogy "annyira frankó" legyen a beats hangzásvilága.A beats boostot kikapcsolva meg csak átlagos.

2012. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

91621-nek igaza van.

Megjegyzem én a Sensation XE-mhez járó Beats fülest elástam a fiók mélyére, és helyette egy Sennheiser CX 500-at használok, mert egyszerűen jobban szól. Amúgy a szépség ebben az esetben is relatív. Egy Sennheiser-nek szerintem még a szaga is minőséget tükröz, míg a Skullcandy meg a Beats úgy néz ki mintha valami játékboltból jött volna.

És aki egy kicsit is komolyabb DJ az nem Beats-et, de még csak nem is Sennheisert vagy AKG-t használ. Vannak cuccok profiknak is. Az, hogy a reklámszövegekben ez van és sokan elhiszik, az egy dolog.

2012. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Második, annak aki kicsit is igényes a zenére k*rvára nem mindegy. De ha neked meg az, akkor vegyél a Tescoban 1500-ért, senkit nem fog érdekelni.
2012. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond :D Amúgy sok emberen főleg focistákon és sztárokon látók beatset és én is azért gondolkodtam hogy vegyek mert nagyon jól néz ki és szerintem ha vki utcán használja sokat számít oké hogy akg meg a sennnheiser minőségre megy de ez nem zárja ki hogy divatosabb cuccokat és gyártson. Amúgy probáltam már beats fülest és elég ütős volt nem azt mondom nincs jobb meg kicsit drága is de 1-2 annyian lehúzzák itt.
2012. júl. 24. 14:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Focistákon és sztárokon nyilván azért látsz, mivel a Beats is az egyik szponzoruk. Mondjuk úgy, hogy nekik ez munkahelyi kötelezettség. Amúgy ha neked tetszik, vegyél nyugodtan. Nem mindenkinek a hangzás az első. Én személy szerint elég rigolyás vagyok rá, és a jó hangért bármikor feláldozom a külsőségeket.
2012. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91621 Minek hozzám dumálsz te szájkaratés?:D Istenem, és még te hiszed magad olyan okosnk:D Jah és hidd el, elmúltam már 15-16, PhD hallgató nem lehet 15 éves, de te biztos jobban tudod:)
2012. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Divatos az akg meg a sennheiser is.A minimalizmusról hallottál már?

Amúgy ha annyira divatozni, meg vagizni akarsz vele, akkor hajrá.Csak lehet olcsóbban is.Ha meg van rá pénzed, annyi, mint a tenger, és a zenei élmény annyira nem fontos, mint a Design, vagy az, hogy attól leszel menő, hogy Beats fejhallgatód, vagy fülesed van, akkor vedd meg.

2012. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyébként a divatos nem feltétlenül jelenti a legjobb minőséget. Például... gondolom Nikon és Canon kamerákról hallottál már. Jók, de nem A legjobbak. Leica? Ahá, máris nem annyit beszélnek róla, pedig felül múlják az előzőeket, de még csak-csak előfordulnak. Na és akkor Mamiya? Gyanítom sosem hallottál róla, pedig a világ legjobb fényképezőit gyártják, csak és kizárólag profiknak.

Ezzel csak arra akarok rávilágítani, hogy akármi is van a reklámokban, akárhogy is próbálják beléd sulykolni, egy igazi profi, nem a divat cuccot fogja használni. Tehát az előző összehasonlítással párhuzamosan a csapból is Beats meg Skullcandy folyik, az AKG és a Sennheiser, jobb, de mégis kevesebben ismerik, míg az abszolút csúcsba például a HiFiMan és az Audeze tartozik. Gyanítom sose hallottál még róluk. Pedig egy igazi profi DJ ilyet használ.

2012. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Beats szerintem marhára nem divatos, ilyen falusi búcsú kinézete van :D Egy Sennheiser szerintem sokkal szebb, mert nem 14 éveseknek van, mert ott talán ez divatosnak számít.
2012. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hogy miért szidják?

Leginkább mert nincs rá pénzük. Állítom hogy akik olyat írnak hogy csak pénisznövelő, meg egy nagy rakás fos soha nem próbálták.

Tény, hogy mostanában nagyon divatosak és nagy hangsúlyt fektetnek a design ra. De ez szerintem nem ment a minőség rovására.Az is igaz hogy kicsit irreálisan drága az ára de talán azért is mert olyan emberek és együttesek reklámozzák mint az LMFAO, a the Wanted,david guetta és még sok más. Valamint a prémium kategóriás termékeknek az ára nem szokott alacsony lenni.


És még annyi hogy fölösleges összehasonlítani a Sennheiser el meg az AKG vel. nekem volt Sennheiser és beats fülesem is és mind a kettővel maximálisan megvoltam elégedve.

2012. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!