Playstation plus-on a full game trial-ek mennyi ideig használhatóak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
1 órát tudsz velük játszani.
2012. júl. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted megéri rá előfizetni? Szoktak lenni jobb játékok rajta? Mert ez a mostani 10 játék engem nem győzött meg.
2012. júl. 26. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

A trial 1 óra, de amiről te beszélsz 10+ játék az nem trial, az teljes játék, és addig használod, amíg van érvényes előfizetésed.

Azt meg nem tudni milyen játékok lesznek még rá, de ez a tizenvalahány játék is nagyon atom, Infamous 2, Deus Ex, Lara Croft, Outland, LittleBigPlanet 2, Darksiders, ezek mind nagyon jó játékok, és a Chime, Renegade Ops, Motorstorm, stb. sem rossz.

Vagy US Store-on a Just Cause 2 elég atom, esetleg Ratchet & Clank, stb.

Ha nem jön be ne fizess elő, azt viszont nem tudjuk megmondani, hogy jövőben milyen játékok várhatóak.

2012. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem lehet érteni? Megkérdeztem, hogy a trial játékokat meddig lehet használni majd amikor választ kaptam rá megkérdeztem, hogy érdemes e előfizetni Plus-ra. Ha te ezt nem tudod felfogni akkor ne válaszolj.
2012. júl. 26. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!