Milyen dashboardom is van? Sajnos nem nagyon értek hozzá és szeretném hogy a jelenlegi piacon lévő játékok közül MINDEN menjen.

Figyelt kérdés
Nos..a lényeg hogy olyan emberke vagyok aki játszani tud a boxon meg pár dolgot még tudok róla de a dashboardok-hoz egyáltalán nem értek..nekem ezek a számok kínaiak..szóval a dashboardom száma: 2.0.13604.0 a kérdésem annyi hogy most ez milyen LT(vagymi) meg mi hiányzik róla mi kellene még rá ilyenek. A válaszokat előre is nagyon nagyon köszönöm!

2012. júl. 27. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A konzoloknak ez a lényege, nem is kell érteni hozzá.

Megveszed a játékot, berakod és megy.

Minden játék, minden konzolon.

Ha valami nem elég friss úgyis frissíti magát.

Semmilyen LT nem kell rá.

2012. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem én:) csak annyi a problémám hogy ez így is volt amíg nem lett újra flashelve..flash előtt MINDEN ment ami meg nem annak kiírta hogy van új frissítés és frissítette-->ment..most viszont ha mondjuk beteszem a black opsot pl(ami ment a flash előtt) akkor azt írja hogy disk is not supported..és nem kínál frissítést..ugyanez az f1 2010-nél és így tovább..persze vannak amik mennek de hiányoznak már a jó játékok..ráadásul a 2012es játékok közül a nagyon újak nem mennek :(
2012. júl. 27. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva meg ha nincs flashelve, akkor felmész xbox livera, és az automatikusan letölti, de ha flashelve van, akkor ne menj fel! Úgy tudom netről is le lehet tölteni a legújabb dashboardot, és egy pendrivera, vagy cd-re rátöltve fel lehet rakni az xboxra, minden para nélkül.
2012. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A következő a megoldás: xbox backup creator-ral kiolvasni pc-n a játék média id-jét: XEX Media ID: 76543C9D77E875B8EC4667DF-4177071D,az utolsó 8 karaktert bemásolni a [link] oldalon a jobb felső ablakba a search gomb mellé és search-re kattintva a feldobott ablakban található fájlt letölteni, "horizon" nevezetű programmal egy boxbaan megformázott fat32-es pendrive-ra felmásolni, vissza a boxba és máris indul a játék. Leírás: [link]
2012. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!