Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha felmennék livere bannolnána...

Ha felmennék livere bannolnának? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Flashelt xboxom (LT 3.0) teszteltem Xval programmal és azt írta "Failed AP25 Challenge". Hogyha Dashboardot frissítek ugye ez megmarad. Ezért bannolnak?

2012. júl. 29. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvan az esély rá hogy bannolni fognak!!
2012. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha live-ról frissíted a dashboard-ot a flash-ed ugrik az tuti!!
2012. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen bannolnak
2012. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát tudom, hogy a flash elveszik. Ezért is gondolom hogy a bannolás elkerülhető mert ugye ha nincs flash akkor nincs amiért bannolhatnának. Kivéve a Flaget. Amit nem tudom, hogy lehetne eltüntetni, ha egyáltalán el lehet.
2012. aug. 1. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
A gép firmwire át lett írva a flash miatt ha lementették az eredetit akkor azt vissza lehet telepíteni!Ha nem a végeredmény előbb-utóbb bannolás lesz!
2012. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha azt írta ki az Xval akkor az bannra jelölt gép :(
2012. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!