Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPCs hds beltéri egységbe...

UPCs hds beltéri egységbe "kalóz" kártyát mennyiért lehetne venni? Vagy hogy lehet azt megoldani h ingyen nézem? Köszi elore is a válaszokat

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
erre a kérdésre ugyse fogsz hasznos választ kapni (szerintem) . Nincs pénzed egy k***** tv-re?!
2009. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
hülye csóró
2009. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem tartalak hülyének én sem tudom de írd ki mégegyszer a kérdésedet valahogy másképpen. nemtudom hogy miért reagálnak így a dolgokra, nem gondolnak arra hogy esetleg tényleg nincs pénzed rá???? ( bocsánat az off-ért)
2009. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hali szerintem sem vagy hülye és nem is értem ha nem tudnak normális választ adni akkor miért írnak egyáltalán? (Csakhogy bosszantsanak???) Ezt mindenkinek be kéne tartania:

-A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

ÉN is bocsánatot szeretnék kérni az OfF-ért de ez így van!

2009. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elözö: felsoroltad hogy mit nem lehet, de mégse tiltanak ki érta...
2009. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem az egyik szerelő ajánlódta föl, hogy fél- egy évre 6e Ft-ért, azzal hogy meghackelni nézhetek mindent korlátlanul. Ha meg majd voltam elégedve a dologgal, és már nem megy már. Hívjam úja a tarifa, nem változik.
2010. dec. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Látom nem voltam egyedül ezzel a dologgal :)

Én találtam a neten olyan szolgáltatást, amivel az EU-s tv csomagok közül szinte mind nézhető. Képzeljétek el, kb 8e tv és rádió csatorna, több mint 600 HD (nagy felbontású) tv csatorna, ebből 150 körüli TV csatorna, kb 20 xxx csatorna, nagy részük 24 órás, tehát nem csak este 11-től elérhető.

2011. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elírtam: "ebből 150 körüli HD Mozi csatorna"
2011. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!