Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jön be az internet?

Miért nem jön be az internet?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Funscreen sol 7r22 tabletem és a netet csak wifi-s routerrer lehetett megoldalni.Vettünk is be is állítottuk az 1. nap ment a net simán,de utána kiírja hogy maxon van a net de nem hozza be,hiába várok rá 20 percet!!Mi a baj??Mit tegyek??
2012. júl. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ablakot hátha bejön a net! :D
2012. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a kapcsolat max.-on van nálad, és eddig működött, akkor talán vki más is használja rajtad kívül, és elveszi a sávszélt előled.
2012. júl. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De kóddal van védve!!!
2012. júl. 31. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak wep titkosítás, az nem 100%os, mert törhető, min. wpa2 kell.

És otthon rajtad kívül senki sem használja? Semmi változás nem történt azon egy nap alatt? Vagy csak te nem vetted észre, és nem is tudsz róla?

Talán van a közeledben vki, aki uazon a wifisávon forgalmaz (általában 1-11ig lehet állítani a routeren is), de vannak egyes gépek, amik a 2,4GHz-es frekit is zavarhatják, és ezek eddig nem voltak zavaróak, csak mióta te is wifizel tűnik fel (az az 1 nap meg csak a szerencsén múlott).

Persze így látatlanban, meg a szűkszavú leírásod alapján én is csak találgatni tudok...

Amúgy gondolom, nem a "net" van max.-on, hanem a wifikapcsolat erőssége.

2012. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!