Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha flashelt xbox-szal megyek...

Ha flashelt xbox-szal megyek fel livera akkor a frissítés miatt elveszik a flash, és onnantól nem bannolhatnak ez miatt?

Figyelt kérdés

Vagy a flash is elveszik és ki is leszek bannolva?

+ jó xbox exkluzív játékokat (lehet olyan is ami pcre is megjelent) tudtok ajánlani?



2012. júl. 30. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Berhelt géppel ne akarj live-ra felmenni mert véged nem szabadott volna flasht-rá tenni Mondjuk olyan mintha vennél egy jobb verdát de a hifi-t nem kérnéd bele!!!
2012. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg, csak vaterán a legtöbb xbox flashelt, ami meg nem annak az árából akár vehetnék újat is. Szóval csak ezért kérdeztem, mert a flashelt "fat" xboxok egész olcsók, de eredeti játékokkal játszottam volna.
2012. júl. 30. 22:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha eredeti játékkal akarsz játszani, akkor eredeti xboxot vegyél. A flashalt xbox-ot pár nap után bannolják live-ról.
2012. júl. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Már 2 éve nem volt banhullám úgyhogy lehet már nem is lesz.

Nem bannolnak senkit, mert tudják, hogy a Live-ért úgyis fizetsz az meg nekik pénz.

2012. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A bannolás nem hullámban megy. Engem 2 nap után bannoltak. Ha felmész így biztos téged is bannolnak.
2012. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mikor bannoltak kedves utolsó?
2012. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt vita lesz belőle ezt érdemes elolvasni!

Nekem ebből annyi jön le hogy nincs ilyen vagy olyan hullám a dolog folyamatos!

[link]

Előbb utóbb mindenkit elkapnak!

2012. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Különben nem tudom hol hallottál ilyen hülyeséget hogy két éve nem volt bannhullám?!

Nagy volt Noé bárkája!(sok állat rá fért)

Ne a haverjaidtól tájékozódj!

A google a barátod Ő tényleg a barátod!!O:)))

2012. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A linkelt cikknél írják: "#6:Flashelt boxot már lassan egy éve nem bannoltak."

De linkelek én is egyet:


[link]

2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért a két dolog közt van egy apró különbség azt nem tudom hogy az illető honnan szedte amit mondott nem indokolta valakije az MS-nél dolgozik vagy még akkor nem kapták el 2009-rég volt!Ellentétben amit én linkeltem azt az MS egyik szóvivője nyilatkozta.Én nem veszekedni akarok live-ozzatok nyugodtan a flash-elt gépekkel nem lesz semmi baj a bannolás hülyeség nincs is olyan!Remélem így jó engem amúgy nem érint mert eredeti játékokkal nyomom és sosem flash-eltetném ki a gépem!!!
2012. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!