Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen sztereó erősítőt+hangfa...

Ceri kérdése:

Milyen sztereó erősítőt+hangfalakat ajánlanátok 100 ezer forint alatt? Akusztikus és elektronikus zenére kellene, amennyire lehet a legjobb minőség, használt, új?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából az őszinte válasz az, hogy nem nagyon tudsz komoly cuccot összeállítani 100 alatt. Én inkább megvenném az erőlködőt (Harman-Kardon AVR-155) először, aztán a hangfalakat (JBL), utána egy professzionális CD lejátszót (szintén Harman-Kardon, esetleg Onkyo). (Én így csináltam, nem bántam meg.) Nézd meg a fenti típusokat, ajánlom őket, bár nekem csak az erőlködő azonos.
2009. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy csak zenére kellene, 2 hangfallal akarom használni. Viszont bakelit lemezjátszót is rá akarok kötni. Tudom milliókat is rá lehetne költeni, de ahhoz nyerni kéne a lottón. Talán használtan lehetne venni valamit ami a kommersznél azért jobb.
2009. júl. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!