Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Dune multimédiás készülék...

Peston kérdése:

Dune multimédiás készülék "nem teljesen" látja a gépet, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Routerre van kötve a gép, valamint a multimédiás készülék is. A gond csak az, hogy a gép teljesen rendben látja ezt a készüléket, a multimédiás eszköz viszont nem lát a gépről minden partíciót (persze pont azt nem látja, amire szükség lenne). Ez esetben mit lehet tenni?

#dűne #Multimédiás készülék
2012. aug. 2. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Na most bocs, lehet "sértésnek" veszed a kérdést, de meg van osztva az a partíció?
2012. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem veszem annak, elvégre nem az enyém a készülék. :) Megmondom őszintén, fogalmam sincs, de tételezzük fel, hogy nem. Simán jobb klikk a meghajtón, megosztás, kész-passz?


Ha tudok valami újat, írok. Köszi a választ!

2012. aug. 4. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

ja, igen kb. úgy. Win7 alatt konkrétan:

Jobb klikk a partíción, majd megosztás ezzel --> speciális megosztás --> majd a fölugró ablaknál közép tájon ismételten a speciális megosztás gomb, ott megadható a hozzáférés milyensége, pl. írás, olvasás, teljes hozzáférés.

Ezek után elvileg a Dune-nak látnia kell a megosztott adatot. Hogy milyen beállítások mellett azt sajnos nem tudom, mivel nem vagyok dune tulajdonos, egy venice-t használok, az nekem bőven elég, deee van a dune-nak hivatalos magyar oldala, ott biztosan találsz bővebb információt. [link]

2012. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!