Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonommal kapcsolatban...

A telefonommal kapcsolatban szeretnék kérdezni egyet. Nokia 5230-as típusú a készülék, és a szoftverfrissítéssel van gond, ugyanis nem hajlandó felismerni/megnyitni a már a telefonon lévő fájlt. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mivel usb kábelem még nincs hozzá, a frissítést egy másik Nokia készülékről szoktam átküldeni kékfoggal. De mostanában csak annyit ír, ha meg akarom nyitni az átküldött fájlt, hogy a funkció nem támogatott.
2011. márc. 20. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:
USB nélkül nehéz lesz! nekem is 5230 van, még 2010 szoftver, de megpróbáltam úgy ahogy te, és láss csodát... ugyanezt írta ki. na beszereztem egy USB kábelt, Nokia ovi Suite van a nokia másik frissítőprogramja (aminek elfelejtettem a nevét) simán kész lesz 15 perc alatt.(kb)
2011. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!