Fekete képernyő! Mi az oka?

Figyelt kérdés
Windows 7.Bekapcsolom a szokott módon,be is tölt addig h normál módon indítom.De ezután elfeketedik és csak az egér kurzort tudom mozgatni a fekete képernyőn.Szóval nem fagy be,de nem is tölt be.Csökkentett módba eltudom indtani a gépet.Mi lehet a baj?Mit tegyek? (nem nagyon értek a gépekhez,lehet h hülyén fogalmaztam,de lécci segítsetek)

2012. aug. 3. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tud teljesen betöltődni a Win7, mert vmi olyan gond adódik félúton, ami ezt megakadályozza (pl.driver nem tud betöltődni, automatikusan induló program nem tud elindulni stb.), de ha csökkentettben elindul, akkor sztem nem reménytelen az ügy. Viszont ha ez igaz:"nem nagyon értek a gépekhez", akkor nem érdemes oldalakat gépelnem, mert úgysem jutnánk vele sokra. Inkább egy hozzáértő ember személyes segítségét kellene kérned.
2012. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod :)Azóta már kértem hozzá segítséget,és megoldódott a gond,igaz h lassabban tölt be mint eddig,de más gond nincs vele.
2012. aug. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!