Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik kamerát lenne érdemes...

Melyik kamerát lenne érdemes megvenni? Vélemények?

Figyelt kérdés

Filmkészítéshez jó minőségű, de viszonylag olcsó kamerát szeretnék venni. Melyiket lenne érdemesebb megvenni, illetve melyik éri meg ár alapján a legjobban? Véleményeket, illetve tapasztalatokat várok, ha van :)


[link] Szegeden nem tudom, hogy hol lehet beszerezni, és mennyire kedvezményes áron.


[link] Szintén bizonytalan.


[link] Ez viszont beszerzési szempontból tűnik eddig a legelfogadhatóbbnak.


A sorrend szerint nyerték el tetszésemet. De nem mindegy az ár se. Szerintetek?



2012. aug. 3. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy jobb kamera 40k kürül van
2012. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Nem profi kamerára gondoltam, hanem egyszerűen csak az árához képest jó minőségűre. Ez a Rollei márka érdekelne még, hogy mennyire megbízható, viszonylag jó filmet össze lehet e vele hozni.? (nem profit)
2012. aug. 3. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnél sem és a másodoknál sem áll a termék rendelkezésre, a második hulladék, de a többi is az lehet ennyiért.
2012. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaja :D gondolkoztam ezen, és mégse veszek egyelőre semmilyent, majd jövőre talán egy ilyet pl sztem érdemesebb lenne megvenni: [link]


vagy:

[link]

2012. aug. 7. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!