Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-00 5MP, Nokia c5-03...

Nokia c5-00 5MP, Nokia c5-03 vagy Nokia 500? Vélemények, tapasztalatok, akinek van valamelyik? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A C5-03-t nem igazán javasolnám.

Ha myomógombos okostelefon kell, akkor C5-00 5MP, ha pedig éritőkijelzős, akkor az 500. De amúgy a kettő közül az 500 éri meg jobban.

2012. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam hogy jobban megérné az 500, csak félek az érintősöktől. Még nem volt érintős telefonom.
2012. máj. 30. 14:55
 3/6 A kérdező kommentje:
c5-03 helyett esetleg még az Asha 300.
2012. jún. 1. 13:41
 4/6 anonim válasza:

500 at ne vegyél mert ritka szar itt egy teszt


http://www.youtube.com/watch?v=mCSV-Wr43tU

2012. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ákos! Érdekes nekem nem vagy be annál a résznél ahol nekik igen! Váltottam Belle-re jobb lett. De ha a véleményemre vagy kíváncsi, akkor ne félj az érintősöktől! 1 jó tanács Ne legyen fix az akksija mert akkor szívtad ha befagy! Amúgy, most ami nálam előfordul hiba (szoftveresen) az lehet, hogy egy széria hiba! nekem azt csinálja (belle rendszerrel. A tieden Anna lesz) Hogy amikor skype-on be vagyok jelentkezve, vagy 1-2-3 óráig és nem skypeolok csak be vagyok jelentkezve, akkor nem lehet bezárni a skype-ot egy idő után! Hiába próbálom nem sikerül! Ha elindítok utána egy másik alkalmazást, akkor az rosszabb esetben fagy is, jobb esetben meg csak nem lehet bezárni az appot!


De lehet azért, mert alapból van rajta vagy 9 alkalmazás.


Nokia 500 tuljadonos

2012. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de tényleg egy szar én 3 hónap múlva lecseréltem mert nekem ez nem jó nem félek az érintősöktől világ életemben érintősöm volt most magasra tettem a lécet és vettem egy iphonet igaz hogy az apple és a nokia ég és a föld de jobban megéri legalább is nekem én megvettem az iphonet 16000 ft ért azért ilyen olcsó mert 9 éve gyűjtöm a hűség pontokat
2012. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!