Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen típusú TV-t érdemes...

Milyen típusú TV-t érdemes vennem? Igények lentebb.

Figyelt kérdés
Filmnézésre szeretném használni elsősorban, és jó lenne ha energiafogyasztásban is korrekt lenne. Mit ajánlotok, plazma, LCD, milyen méretű/márkájú?

2012. aug. 3. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Képminőségre és fogyasztásra is a LED a legjobb!


A plazma nagyon sokat fogyaszt, ráadásul hőt is termel, amit te fizetsz ki.


A méret a szobád méretétől függ, hogy milyen messziről nézed. A túl nagy TV legalább annyira zavaró, mint a túl kicsi.

2012. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 cipi8 ***** válasza:
100%
Lcd vagy LED LCD ami ma igazán jó manapság és az energia fogyasztása sem nagy, kicsi szobába nagyot ne vegyél mert élvezhetetlen lesz az egész. 20-25 n.méteres szobába 32,37,40 colos elég szokott lenni. A képe az meg függ a tv adás minőségétől hogy digitális HD,SD adást vagy sima analóg adást nézel ezzel sincs baj ha jó minőségben adja a szolgáltató a jelet magyarul tiszta és nem mákos a kép. Sony, Samsung, Lg, Sharp, Toshiba, Panasonic és a Philipsek a legelterjedtebbek és szerintem jók is. A tescos Technika meg Orionok és hasonló neve nincs vackokat meg hagyd a fenébe!
2012. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Olga néni ***** válasza:
70%
Csakis LG. Sony, Panasonic le fog állni a gyártással, nem lesz alkatrész, Samsung ócskavas.
2012. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát igen a Samsung egy fos márka
2012. aug. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, azt hiszem LCD közt fogok keresgélni az LG-től!
2012. aug. 4. 11:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól teszed kérdező
2012. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 cipi8 ***** válasza:

Nekem a sörözőbe egy 40 colos Samsung LCD van bent kb 4 éve nap mint nap megy 16 órát minimum (kb. 24000 óra üzemidő) és még mindig hibátlan és szép a képe, azért mert kifogsz egy szart az nem jelenti azt hogy az összes többi is rossz. Tömeg gyártás során sajna ez elő fordulhat hogy lesz egy két hibás darab de azt meg úgy is lehet gariztatni! Nem rég olvastam itt hogy egy srác vett egy Videókártyát az idén olyan 60 rugó körül és hibás lett 2 hónap alatt, gari csere és ennyi. A többi cucc attól még hibátlan!

Tavaly otthonra vettem egy Toshiba LCD Full HD tv-t és beszart 2 hét után cseréltem és azóta semmi baja a másiknak ennyi!


A mai TV-k ha 5 évet kibírnak az már jónak mondható!

2012. aug. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Samsung egyáltalán nem szar, sőt véleményem szerint egy hajszállal jobb mint az LG, a kezelhetősége is jobb, műszaki eladó voltam évekig, valamint van mindkét márkából TV-m, egyébként nem rossz az LG sem, mondjuk aki így élből fikázza a Samu-t annak szerintem sosem volt.
2012. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem itthon minden Samsung és nem tudok rosszat mondani a sony pl.olyan TV-et gyárt 90% 50Hz és vagy 8ms válaszideje és a fogyasztásuk is magas.Meg azért ne felejtsük azt sem hogy a Samsung orvosi berendezéseket is gyárt amihez kell egy kis precizitás.És nagyon sok más márkájú TV-ben van Samsung képernyő csak a többi cuccot rakja bele a nevét adó cég!
2012. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A lapostévék globális piacán a Samsung 26 százalékos részesedéssel piacvezető. A 40 inch feletti LED-világítású készülékek piacán a Samsung ugyancsak vezető márka – de hasonló a helyzet a 3D TV-k szegmensében is.
2012. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!