Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógép-monitor probléma?

Számítógép-monitor probléma?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már pár éves a monitorom.Ha áram alatt van nem mutat a képernyője feketeségen kívül semmit,ha megy a gép ha nem.Nem lehet kikapcsolni,villog az állapot-jelző gombja.Próbáltam kihúzni és újra bedugni de az se segít.Régen ha kihúztam és hagytam kicsit jó lett,ma reggel amikor bekapcsoltam viszont már nem volt jó.Új monitor kell??

2012. aug. 6. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha nem érzékelné a videojelet, és nem ébredne fel. Ellenőrizd, hogy rendesen be van-e dugva a videokártyába, sőt a videokarit is megnézheted, rendesen a helyén van-e az alaplapban. Ha minden a helyén van, akkor esetleg egy másik monitorkábelt még kipróbálhatsz, hátha az a ludas. De több tippem nincs így hirtelen.

:(

2012. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszii :) megnézem :)
2012. aug. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!