Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 mint média lejátszó?

Xbox 360 mint média lejátszó?

Figyelt kérdés
Lehet média lejátszónak használni az xbox 360-at valahogy? Hogyha flasheltetem, akkor fel lehet rá tenni valami jobb médialejátszó progit? Mert most alapból csak az avikat játsza le, abból se mindet, géppel meg nem szeretném összekötni.
2012. aug. 7. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A live-on keresztül le tudod tölteni az Optional Media Update lehetőséget.Ezét ne flash-eltess mert ugranak az ilyen lehetőségek!

[link]

2012. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez már alapból rajta volt, és csak arra jó hogy lejátssza az AAC-t. Nekem viszont HD AVI, MKV lejátszási lehetőség kellene. Mondjuk egy feltelepíthető XBMC. Ha flasheltetem, vagy RGH-t tettetek rá, az eddigi játékmentéseim megmaradnak?
2012. aug. 8. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!