Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fénylépezőép a jobb? A...

Milyen fénylépezőép a jobb? A beépített aksis vagy az elemes?

Figyelt kérdés
MElyiknek mik az előnyei, illetve hátrányai?
2012. aug. 8. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Az elemes annyiból jobb, hogy ha tönkremegy az aksi egy idő után, le tudod cserélni. A beépített aksit is elvileg lehet, de drágább és macerásabb lesz.


A beépített egyetlen előnye, hogy helytakarékosabb. Vékonyabb házat lehet hozzá tervezni.

2012. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek a dolognak nagyon utánna néztem. Szóval, az eredmény az, hogy teljesítményben csak a négy ceruza akkus tud versenyezni a beépített Lítium akkuval (de csak kapacitásban, energia sűrűségben nem), viszont azok a gépek igen nagyok. Két ceruzaelem kapacitásban nagységrenddel kisebb teljesítményt tud leadni,pl. villantás után hosszú idő kell az újratöltődéshez, vagyis a következő fénykép elkészíthetőségéhez , pedig ezek a gépek még mindég sokkal nagyobbak, mint a Li akkusok. Cannon SX230 gépem van, 2000.- Ft volt egy tartalék akku, vettem kettőt 4 ezerért, így most 3 akkum van. Semmi probléma az utángyártott Lítium akkuval, nem is hallottam ilyen esetről. És emmnyibe is kerülne 4 db minőségi ceruza elem? Na ugye, ugyanennyi, vagy több. És akkor miért jobb a ceruza akku, mint a sokkal modernem lítium akkus rendszer, kisebb súllyal. Saját töltővel seperc alatt feltöltöm, míg a ceruza akkukhoz drága töltő kell normális feltöltéshez, töltés előtt ajánlott lemeríteni.
2012. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!