Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért hiszik az emberek hogy...

Miért hiszik az emberek hogy egy flash-elt Xbox360 Slim többet ér egy eredetinél? Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mert idióták.

Egy kókányolt, gányolt box a felét sem éri egy eredetinek, a másolt játékok pedig konkrétan 0 forintot érnek, akkor is ha 500 van belőlük...

Röhögök, mikor használt konzolokat másol játékokkal többért árulnak, mint egy vadonatúj eredetit... A sok paraszt meg még meg is veszi...

2012. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem azt hiszik hogy,nyernek vele pedig eleve hátrányból indulnak!Legalább is szerintem.
2012. aug. 8. 16:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Az enyém eredeti, és az is marad! :)
2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bármikor visszaállítom az eredeti állapotot a boxokon. Akinek szűz gépe van, próbáljon meg HDD-ről futtani játékot lemez nélkül, vagy ftp-n kommunikálni a konzollal! Sok itt az okostojás!
2012. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bármelyik játék ami a LIVE-ról lett letöltve lemez nélkül futtatható.O:-))
2012. aug. 11. 12:18
 6/16 anonim ***** válasza:
A demók nem élvezhetőek, a teljes verziókért pedig fizetni kell, minden egyes játékért külön-külön. Azonban a módosításokat csak egyszer kell kifizetni.
2012. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar hogy fizetni kell érte mert ,mindenért fizetni kell semmi sincs ingyen kaja,villany ,víz,stb..

Az összes ember aki varezol itt sír hogy drágák a játékok,de internet előfizetésre telik,meg flash-re,meg kábel tv-re,holott a flash árából vehetne 2-3 eredeti játékot amit lehetne minimális ráfizetéssel cserélgetni.De tedd a szívedre a kezed mennyi apróságot veszel magadnak vagy,vesznek neked havi szinten csokika,üdítő,chips stb.. ezekből egy kicsit kevesebb és lefogadom 1-2 két havonta összejönne egy új játék ára.Ha mindenki warezolna a játék készítők már rég becsukhatták volna a boltot.Ha évente csak 5-6 játékot vesz meg az ember mert kb. annyi értékelhető jön ki az 2006-2012-ig az 30-36 játék bőven lenne csere alap legalább is szerintem.

2012. aug. 12. 05:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Tudod, én saját magamnak keresem meg a rávalót, sőt a két fiamnak, akik annyi idősek lehetnek, mint Te, nekik is én teremtem meg ezeket a dolgokat. Ellenben ezzel a zsidó-cigány kormánnyal, akik ott húznak le, ahol tudnak, az emberektől lopják el a nehezen megkeresett pénzüket. Amennyiben majd lesz annyi élettapasztalatod, mint nekem és nem a szüleid nyakán élősködsz, majd megtudod , hogyan működnek itt a dolgok.
2012. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én elvált vagyok és 38 éves,és hidd el tudom hogy a pénz nem fán terem.Volt hogy én is a küszöböt rágtam annyi pénzem volt.Én nem veszek meg minden játékot abból már kinőttem a keresztfiammal szoktam játszani hétvégente mikor itt van nálunk én is cserélgetem őket rádobok 1-3 ropit és úgy hozok el újabbat.Amikor kijön egy játék az 10.000Ft 2-3 hónap múlva majd hogy nem a feléért meg lehet venni.
2012. aug. 12. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Ennyi.

Aki meg akarja venni a játékokat meg is tudja, bármelyiket, hiszen konzolra is volt pénze, az meg nem 5-10 ezer forint, hanem 40-50...

Aki meg sír, hogy neki nincs pénze játékra az egyrészt pofátlanul hazudik, másrészt meg egy mocskos tolvaj és ugyanúgy megérdemli hogy őt is meglopják.

2012. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!