Melyik a jobb LapTop? Dell Inspiron N5110 NV i5/750 Black W7 3613425 vagy HP Pavilion G6-2100SH B7F99EA W7 8GB?

Figyelt kérdés
Új LapTop-ot szeretnék venni és ezt a kettőt néztem ki, de nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb. Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?
2012. aug. 13. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

No, ha nem sajnálod rá a manit. Akkor vegyél egy lenovo ThinkPadot. Nem ThinkPad edgét, persze ha neked az is jó. Akkor azt. Én munkám meg követeli a strapabíró gépeket. És egy tanács, szép gépet soha ne vegyél. Ami olcsó, és jól néz ki, az egy darab kaki!


Nekem egy lenovo x220 van.


Itt egy törés teszt egy thnkpados gépről.


http://www.youtube.com/watch?v=Iw78gcU713g


Én azt tudom tanácsolni. Hogy most már 150 ezer alatt ne vegyél. A legtőbb ami 150 alatt van, azok olyan silány minőségűek, hogy ajjaj. Ja meg ami fontos. Lehetőleg Intel procisat válasz. Az AMD-vel az agond, hogy 20% alacsonyabb a hő tűrése az intelhez képest. Szóval amíg az intelesnek a ventilátora pl 35 fokon kapcsol be. Addig az AMD-nek alacsonyabb hőmérsékleten már bekapcsol a ventilátor.


Gyártók amik tudnak gépeket gyártani.

Lenovo, ami IBM licencel gyárt ThinkPad gépeket. A ThinkPad gépeket a hadiparban is alkalmazzák. A lányomna egy IdePad van. Az is eléggé jól bírja. De nagyon olcsó idepadot azért lenovobol sem ajánlok.

Dell Vannak jók közte.

Hp Abból is a pavillion sorozat ami nagyon jó. Abból is a DV6 DV7. Nagyon olcsó ebből is gagyi.

Mac Hát ő az etalon. Szerintem. Csak kúrv@ drága.


Gyártók amik kakákat készítenek.

Acer >>Emachine>>Hulladék anyaghasználat. Gagyi olcsó divatgép.

Asus >>Itt vannak jók kb 150felett. De ez is inkább a divatra megy.

Tsohiba >> Vannak köztük jók is. De én nem venném meg.

PacardBell >> Inkább hagyjuk őt is.

FujitsuSiemens >> Őt is hanyagoljuk.

Samsung >> Tipikus divatgép. Szép kinézet. Hanyag összeszerelés, és hanyag anyaghasználat.

Sony >> 200 ezer alatt ne nagyon nézegesd.

Msi >> Őt is hagyjad inkább.

Compaq >> Ő is hanyagolandó.


De ha neked, csak arra kell. Hogy otthon lerakod az asztalra, néha bekapcsolod. Akkor választhatod bármelyiket. Arra mind jó. De ha hozom viszem. Stb. Akkor az utolsó 9-et hanyagold. Bár én nem venném meg.


Ha kérdésed van, akkor ha gondolod írj privibe. Válaszolok.

2012. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fujitsu Siemens gépek tényleg hulladékok voltak, de azt már nem gyártanak. Csak Fujitsu Lifebookok vannak. Azok pedig nagyon megbízhatóak. A Samsung laptopok szintén korrekt gépek. A Dell Inspironok nem a legjobbak. A HP Pavilionok sem az igaziak. Én a Lenovo, Fujitsu, Toshiba, Samsung, HP Probook, Dell Vostro és Latitude gépeket ajánlom. Ezek Windows nélküli gépek, de megbízhatóbbak és nagyobb teljesítményűek.


[link]


[link]


Abban a HP G6 notebookban levő négymagos AMD processzor kb. egy kétmagos i3 2330M szintjén van. A HD 7670M videokártya pedig kb. 5% erősebb, mint a GT630M.


[link]

2012. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ez is nagyon jó vétel lenne. i5 Ivy Bridge processzor és GT620M videokártya ami egy GT540M-el azonos teljesítményű. Ráadásul a Windows is benne van az árában.


[link]

2012. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!