Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I phone4 s vagy I pad2, I...

I phone4 s vagy I pad2, I pad2 vagy dell notebook melyik jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha telefon kell iPhone 4S, ha tablet kell akkor iPad 2, ha notebook kell akkor Dell Notebook.
2011. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de melyik jobb ? :o
2011. nov. 27. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:

mindegyik másra jó. szóval a kérdés nem megfelelő.

Értsd: Motor, autó, vagy vonat?

2011. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a leghasznosabb eszköz a Dell Notebook.
2011. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha telefonálni is akarsz vele: iPhone 4s, iPad2 és notebook közül nehéz lenne így megmondani. Ha elmondanád mire szeretnéd használni, könnyebb lenne válaszolni is.
2011. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát milyen az a dell notebook? Típusa , de én jobban kitudnék használni egy iPad 2 őt , mivel már van iphone - om
2011. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok. van egy laptopom, és el akarom cserélni ipad 2-re, mert nem használom ki, viszont néha jól jöhet, és mivel van egy telóm is, amin ugyanúgy tudok netezni, kamerázni stb, szal amit egy ipad is tud, emiatt nem tudok dönteni. szóval neked is ezen kéne elgondolkozni, hogy melyik a szükségesebb :D na meg ahogy más is írta, nem mindegy, milyen a dell, de gondolom ha hasonló árkategóriában gondolkozunk, akkor az se rossz. milyen telód van?
2011. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mobiltelefon kell, akkor iPhone 4S.

Ha ún. "elektronikus füzet" kell, akkor iPad 2.

Ha számítógép kell, akkor Dell.


Ha nem tudod megmondani, hogy mihez kellene valamelyik, akkor javaslom, hogy vedd meg mindet, mert mind a 3 "kütyüt" másra !!LEHET!! használni.

2011. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :) nekem I phone 3G m van , egyenlöre megfelel de továb akarnák lépni I phone 4esre de viszon ahoz meg jóljonne egy macbook is de egyszerre i phone t és macbookot hát nincs anyi pénzem :)
2011. dec. 2. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!