Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miben jobb egy Beats by Dr....

Miben jobb egy Beats by Dr. Dre fejhallgató mint a többi ( pl. Egy fele árban lévő Skullcandy)?

Figyelt kérdés
Csak azért mert annyira menő?

2012. aug. 15. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a Skullcandy azért messze nem jó hangzású. A Beats valamivel jobb, de nem sokkal. Ugyanis sokan azért bícb*zik, mert a HTC nem egy mobilja mellé adott ilyen fülest, és buherálta hozzá illően a hangzásért felelős dolgokat. (Konkrétabban a Beats hangzását javarészt egy API adja) Ez olyan, mintha neked lenne egy olyan szerszámod, ami csak a te kezedben használható jól.
2012. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beats és a Skullcandy is szar márka. Bár míg a Skullcandy úgy ahogy van hulladék, egy forintot sem ér, addig a Beats nem lenne rossz, csak úgy kb 4x annyiért adják, mint amennyit ér (nem túlzok, 50k alatt nem kapni Beats fejhallgatót, 10-15k-ért viszont már kapsz egy olyat ami jobban szól, vagy legalábbis nem rosszabbul).

Viszont dizájnos, és sok sztár (Nicky Minaj, Bieber, stb) hordja, tehát mindenki erre veri a nyálát.

2012. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Márka. Olyan mint az iPhone. Csak itt a minőség hiányzik. Elmondom neked, a Beats fülhallgatók Sennheiser fülesekből készülnek, pl az agybadugós Tour-In-Ear fülhallgató a Sennheiser CX-300 II Street-ből készül, csak "átdobozolják". És nem mellesleg a Sennheiser 12ezer, a Beats 45ezer.
2012. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem Beats Studiom van, 84000 volt, és olyan jó hangzása van amilyet más fejhallgatótól még soha nem hallottam. Lehet hogy furán hangzik hogy ennyiért megérte, de így van, amíg valaki nem tudja hogy szól, el sem tudja képzelni milyen jó.
2012. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Volt vele dolgom egy 2 hetesnek tervezett csere során. 4 nap után könyörögtem vissza a Sennheiser PXC 350-em. Azt sem mondhatjuk, hogy "hát a haverod már tönkrevágta", mert történetesen együtt vettünk fejhallgatót, csak én a Senn mellett döntöttem. Nem is bántam meg, a Beats nem húzta volna nálam a tervezett ideig. (Remélem ez végigbírja a 7évet)

2012. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nem szól rosszul, de azt a minőséget egy 20-30 ezres fejhallgató is hozná, amit a te 84 ezres fejhallgatód.

2012. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen
2014. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Marics István ***** válasza:

Szerintem a Sol Republic a sony meg az AKg,Pioneer a legjobbak.

A sennheiser,se rossz csak halk viszont eléggé tiszta a hangzása.

A Beats meg a skullcandy hülyeség egyet értek mert a betats drága,a skullcandy is divat dolog.

2014. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Marics István ***** válasza:

De a sennheiser meg a sonykat szeretik a legjobban :)

Sonynak is meg a sennheisernek is vannak komoly studió fejhallgatói. A Sony studió fejhallgatója jobb mint a beats dr dre PRO. De a PRO tompa hangzású én skullcandyt is kipróbáltam és nem jött be. A Sony meg a Sennheiser aminek jó a hangzása :)

2014. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Marics István ***** válasza:
Annyira menő,de a Beatseknek nem jó annyira a hangzásuk rossz anygaból vannak. Fel van nagyon dobva ,mint a skullcandy is.
2014. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!