Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG HDTV akadozás. Ez mitől lehet?

LG HDTV akadozás. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha ha ráteszek egy filmet a pendrive-ra és arról nézem meg a tv-n akkor szaggatva játssza le. Pontosabban nem is szaggat, hanem lehet látni hogy a kép nem folyamatos. Xvid-nél szokott főleg előfordulni, de hd-nál is volt rá példa. Előre is kösz a segitséget.

2012. aug. 18. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy másik pentdrive-al ha akkor is csinálja sajnos azt kell hogy mondjam azért mert LG.Nekem samsung TV-m van és ilyen jelenséget egy filmnél sem tapasztaltam!Semmilyen filmnél nem szabadna ilyet csinálnia!Meg szabad kérdezni melyik típus?
2012. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Másik pendrive-al is próbáltam. Azon jó is volt kb a film feléig ahol hirtelen elkezdte...

És mondom nem minden filmmel csinálja ezt csak néhánnyal. Most nem tudom megmondani a tipusát de egy 3D smart tv.

2012. aug. 18. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még van rá garancia a helyedben rákérdeznék gondolom nem fillérekért vetted.Mond el a problémát és kérdezd meg hogy mi van ilyenkor.
2012. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!