Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért forrósodik fel a laptopo...

Miért forrósodik fel a laptopom alja?

Figyelt kérdés
kb. 4 éve van laptopom. az első 2 évben mindig szervízbe volt, mert állandóan elromlott, mert valami gyári hibás cucc volt benne. (nem értek a gépekhez, bocsának a kifejezésekért.) 2 éve azonban tökéletesen működik, nincs vele semmi baj. De az utóbbi fél évben azt vettem észre, hogy az oldalára kell fordítanom, hogy ne forrósodjon be, de ha már megtörtént akkor fújni kell és addig nem is működik, amíg le nem hűlik. MSi a márkája. Garancia már nincs rajta. Mondták sokan, hogy vegyek usb-s hűtőt, de úgy gondolom, hogy ha más laptop is tud nélküle működni, akkor ez miért nem? Ágyba használom legtöbbet. Lehet hogy az a baj, hogy nem szoktam kihúzni a konnektorból kikapcsolt állapotba? Egy ilyen szerelésért mennyit kell fizetni a PC boltba? Köszi előre is

2012. aug. 20. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor eggyel továb...

1-2 év után már nem elég kifújni, talkarítani a port, a hővezető paszta is elveszti eredeti tulajdonsáégait.

Le kell szedni a processzorról, letarakarítani a régit és újrapasztázni.

És akkor nem lesz panaszod.

2016. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ozsairam válasza:
Idő közben a pasztázás is megtörtént. A különbség csak annyi lett, hogy a commanderre nem pörög fel a ventilátor, de a firefoxra már igen. Ha másolok HDD-ről HDD-re akkor 100%-nál megáll a másolás és gondolkoik, mire tovább lép. Furcsának találom ezeket. Időközben a képernyőmön is megjelent piros csíkok mozgó foltok. Film lejátszás alatt ez nagyobb mértékű.
2016. dec. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hasonló bajunk van. Nagyon hamar forrósodik, és kikapcsol. :(

Szétszedésnél nagyon szét kell szedni hogy ahhoz a pasztához, ventilátorhoz hozzáférjünk??

2017. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Laptopja válogatja..

HP6820S az egy agyrém. Szó szerint atomjaira kell szedni, egyetlen csavar és alkatrész sem marad benne, alaplapot kiemelve a csont csupasz váz marad csak,kijelző is lebontva.

Minden lépésről fotot csináltam.

De addig el kell jutni..

Ez extrém példa, azért általában egyszerűbb a dolog.

2017. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 - as vagyok.Köszönöm a választ. Nem garis, így szétkaphatjuk, max nem tudjuk összerakni. ;) :P

De előtte amit fontosnak találok, lementem.

( az asztali gépről nem tüntek el a képek stb-bik újra telepítés után )

Asus Eee pc a száma azt hiszem 1011...

Ventillátort kapni, megnéztük. Pasztát is gondolom..

Még további bajok lehetnek. Kell vajon újra telepíteni?

A netről levadásztam az opot ami van rajta. Sd kártyára. Vajon arról a biosba belépve fel tudjuk újra telepíteni ha az összerakás után nem működne??

2017. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!