Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a hangszórómna...

Mi lehet a baja a hangszórómnak? (Gravity XE 2.1 sound system)

Figyelt kérdés
nem tudom mi lehet a baja, mert gerjed. olyan hangja van mintha mellette lenne a telóm és hívna valaki, tudjátok mintha valami jel bezavarná, de semmi nincs a közelébe. a kábelek is a helyén vannak, régen jártam úgy hogy szétcsúszott a vezeték és az volt a baja, de most megnéztem és minden okésnak tűnik. nem tudjátok mi lehet a gond? kb 2-3 napja van ez...

2012. aug. 20. 12:34
 1/3 Gabesz1122 válasza:
Nekem is ugyan ez a gond. Laptopod van?
2012. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Karesz6969 ***** válasza:

1.Valamelyik jack csati nyakánál el lehet törve, szakadva az árnyékolás és a kábel összeszedi a zajt az erősítő meg felerősíti azt.

2. Letérdelt az erölködő és annak a hiba-zaját hallod.


Azért nem árt megnézned egy sima próbahangszóróval vagy fülessel ugyan arról a kábelről. Csak hogy szűkítsük a hibalehetőségek körét:-)

2012. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen első válaszoló, laptopom van... A második válaszolnak köszönöm a választ : ) érdekes, mert ma több óra használat után sem volt ilyen hangja. Ha megint előjön ez a baja, akkor majd kipróbálom azokat, amiket javasoltál.
2012. aug. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!