Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az e-könyv...

Mi a véleményetek az e-könyv olvasókról? (leginkább Kindle)

Figyelt kérdés

Általános véleményekre lennék kíváncsi, megéri-e megvenni, stb. Ugye 35000 HUF.

Másrészt pedig azt szeretném kérdezni, hogy miután megvettem az olvasót, van egy nagyobb online könyvtár, ahonnan le tudom tölteni a könyveket, még ha angolul is, vagy meg kell vennem őket? És a neten lévő egyéb könvyeket fel tudom rá tölteni? (Képekből (kép formátum) álló könyvet fel lehet rá tölteni?)


2012. aug. 21. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

35k. Szerinted az a fos ér annyit?

Max 5k-t adnék érte. Többet nem ér.

Mikor már van az embernek Anroidos telefonja 4 colos kijelzővel 50k-ért akkor miért is venne bárki e-könyv olvasót?

2012. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó!

Ez olvasára van, az eink kijelzőjének nincs hátsó világítása mint a tft-nek, ezért olyan mint a papír, jó olvasni.


Könyveket vehetsz van sok webáruház;

de találsz ingyen is, pl. MEK, Magyar elektronikus könyvtár,

a különböző blogokon, fórumokon, torrenten.

A könyveket rátöltheted usb-n keresztül, és akár emailben is ráküldheted.

A kindle egyik nagy elönye az Amazon konvertálója, csak elküldöd a kindle címére a dokumentumot és automatikusan konvertálja.

Konvertálhatód a Calibre, Mobipocket programokkal is.


Képek csak fekete-fehérek, és a felbontás miatt nem a legjobb, de nem is erre való. (én képregényeket próbáltam, de sajna nem)


Olvasára kiváló, ajánlom, de ha játék és a net a fontosabb akkor inkább egy tablet. Ennek a legnagyobb elönye a kijelzője, nem fárasztja a szemet, olyan mint a rendes könyv.

2012. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első. Azért a 4" LCD kijelző és a 6"e-papír kijelző között nem csupán az a 2" a különbség (ami azért sokat számít magában is) hanem technológiában is nagy a szakadék. Hülyeségeket ne írj ha nem értesz hozzá.


Amúgy Amazon oldaláról, már $79 rendelhető, szóval én tuti nem vennék itthon 35 ezerért hiába a garancia.


Képi formátumot nem érdemes erőltetni, ma már szinte minden fent van a neten e-könyv formátumokban.

2012. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!