Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnám megnézni, hogy az...

Hol tudnám megnézni, hogy az e-book-on mennyibe kerül egy könyv? (még nincs e-book-om, egy oldal kéne a neten. :D)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a közel jövőben egy e-book-ot és azt szeretném megnézni, hogy majd mennyibe fog fájni egy könyv, melyik könyvek vannak ingyen, stb...

Szóval tudnátok nekem olyan oldalakat mondani, ahol ez fent van? :D


2012. aug. 18. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Készülj fel, hogy e-book olvasóra szánt, nem 100 éves, magyar nyelvű könyvekből nagyon kicsi a választék. Csak írd be a Google-ba, hogy e-könyv, vagy e-book. Van ugyan olvasnivaló bőven, de ezek vagy nagyon régi regények, vagy pár éves egyéb könyvek, bár sok érdekes van közöttük, de sokszor csak A4-es, vagy alig kisebb PDF-ben. Nézd meg a MEK-et, pl.: [link]
2012. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :D

Esetleg azt is megtudná(d)/tok mondani, hogy hol tudok vásárolni e-book-ot? Mert sajnos még odáig sem jutottam el... :$

2012. aug. 20. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ha rákeresel, biztos lesznek ilyen találatok is. Csak kreatívan...
2012. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát eddig ha kreatívkodom, ha nem, nem találtam egyet sem ami használható volna...:/
2012. aug. 21. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából én is így jártam... de azért sok helyen van jó tartalom, persze messze elmarad a kínálat a papírtól.


Itt van pl. ez:

[link]

2012. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!