PSP Street E1004 vagy PS Vita? Melyiket kéne megvennem a lenti szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Olyan hordozható PS gyártmányt szeretnék venni, ami

- flashelhető(v. csippelhető, a lényeg h ingyenesen tudjak rá játékot tölteni)

- flashelés mellet esetlegesen játszani ismerősökkel wifin keresztül, vagy legalább netezni, youtube-ozni

- psx emulátort fel lehessen rá tölteni

- a grafikai minősége elfogadható legyen (nálam ez annyit tesz h ne legyen psxes grafikája, persze nem tartoznak ide a psx emulátorral feltöltött játékok..)

- a régebbi psp játékok nagyrésze fusson (nem tudom vitán lehet-e futtatni őket..)


---

valamint szeretném ha kiokosítanátok egy öreg xboxszost:


- flashelés után az internetes böngészés, a youtube, vagy néhány gépeken a skype használhatatlan lesz?

- eredeti játékon még lehet multiplayerezni, vagy ugyanaz a helyzet, mint az xboxsznál?

- ps vitán futnak a régi psp játékok?

- esetleg valaki egy komolyabb összehasonlítást végezne vagy linkelne a két géppel?

- ps vita flashelhető, vagy a feltörés legalább folyamatban van?


---


A kérdésem alapja az lenne, hogy nincsenek információim arról, hogy ps vitán futtathatok-e régi ps játékokat(assassin's creed1, bleach heat the soul 6, lego játékok, resident evil-ök, god of war-ok) vagy tölthetek-e rá netről játékokat. Szeretném, ha mihamarabb választ kapnék a kérdéseimre, előre köszönöm a segítségeteket, és bocsánat a hosszú a leírásért. :)



2012. aug. 25. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem PS Vitám van ..nagyon megvagyok vele elégedve és én is az 1004-est akartam , de de a Vitán sokkal jobb a grafika kamera stb. bár elég kevés a játékfelhozatal :\ és amik eddig vannak azok se olcsók. Azt nem tudom h, ogy a Vitát lehet-e flash-elni de a Street-et igen
2012. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tusu72 válasza:
PSP 3000-ES SZÉRIA A LEGJOBB,EZEN VIFI,SKYPE,NET,HARDVERES PLAYSTATION 1-ES EMULÁCIÓ,MEGFELELŐ FASH ESETÉN MINDEN GAME MEGY RAJTA,HA VESZEL,ESZEDBE NE JUSSON FAPADOS 1000-ES SZÉRIÁS GÉPET VENNI!!!!ABBAN SEMMI SINCS SE VIFI SEM PS 1.VITA FELEJTŐS 5000FT 16000FT-IG MENNEK A JÁTÉKOK.VITÁVAL JELENLEG SEMMIT NEM TUDSZ AMI ILLEGÁLIS,DE HA MENNE IS RÉGI PSP GAME AKKOR SEM LENNE A GRAFIKA JOBB VITÁN,TEHÁT PSP 3000-ES SZÉRIA AUKCIÓS PORTÁLOKON 15000-25000FT KÖRÜL MENNEK,VALÓSZÍNÜLEG FLASH-ELNI SEM KELL MÁR CSAK JÁTSZANI.JAVASLOM A YOUTUBE BÖNGÉSZÉSÉT,ÖSSZEHASONLÍTÓ TESZTEK EGÉSZ SORA VAN FÖNN A PSP RŐL.
2012. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tusu72, köszönöm a segítséged néztem jópár videót a psp 3000ezerről és döntöttem h azt fogom megvenni, sokat segítettél, örülök hogy kiírtam a kérdést :)
2012. aug. 26. 21:42
 4/5 anonim válasza:
PS VITA....
2013. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
king 21 be vagy szívva? XD több mint 7 hónapos a kérdés már valszeg megvette
2013. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!