Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Betört az LCD tévém képernyője...

Betört az LCD tévém képernyője. Meg lehet javítani?

Figyelt kérdés
Képet is tudok föltenni, hogy mennyire súlyos a helyzet, csak nem tudom hogyan kell!
2012. aug. 25. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindent lehet javítani. Kérdés, hogy gazdaságilag megéri-e, mivel egy kijelzőcsere nem túl olcsó mulatság.


Hogyan sikerült eltörni a kijelzőt?

2012. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm!


Egy szék lába beleakadt a tévé egyik vezetékébe, és ahogy húztuk el a széket, az lerántotta a tévét, ami ráborult a kisasztal sarkára.

2012. aug. 25. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Az szép lehetett. Én biztos megbolondulnék egy ilyen után.

Hát sztem lehet jobban jársz egy új tv-vel, mert ahogy leírtad, totál széttört. Lehet többe kerül a javítás, mint egy új tv.

2012. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, hát pedig maga a tévé sem volt "olcsó mulatság". Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 25. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú és típusú a tévé?
2012. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A típusát nem tudom most megmondani, a szüleim vásárolták,a márkája Samsung, régebbi modell.
2012. aug. 25. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert Vaterán és hasonló oldalakon ki lehet fogni használt kijelzőket. Ha sikerül egy ilyenre lecsapnod, akkor egy új tévé árának töredékéért megjavíttathatod a tévéd. Érdemes a környéken lévő szervizekben is körbeérdeklődni, mert sok helyen foglalkoznak donor alkatrészek beépítésével is. A típust a hátlapod megtalálod.
2012. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Tanulópénz. Ez bizony kuka.

A francért nem lehet jobban vigyázni.

2012. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam hugomnak, de ami történt megtörtént...
2012. aug. 25. 23:12
 10/10 anonim válasza:
szerintem nintendo wii baleset
2012. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!