A Harman Kardon házimozi erősítőkhöz milyen hangfalak passzolnak?

Figyelt kérdés

Adva van egy Harman Kardon AVR460-as erősítő, ehhez szeretnék hangfalakat venni.

Tudom, hogy meg kell hallgatni, de egy kis segítséget kérnék, hogy merre induljak el.

Sokan a JBL-t javasolják, de azon kívül?

A keret fél millió Ft lenne, ebbe férjen bele az 5.1, de az se baj, ha nem, 5.0-ban is tudom ideiglenesen hallgatni és majd később veszek mélynyomót.



2012. aug. 27. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon nagy hangerőre vágysz és beéred egy egész jó hangzással, akkor javaslom a Magnat Monitor Supreme 2000-es frontokat+ hozzá 4 db Magnat Monitor Supreme 200-ast ehhez Magnat Monitor Supreme 250-es középsugárzó illik + Javaslok hozzá egy JBL ES 250-es mélyet, az élmény filmnél és zenénél is garantált. Remélem tudtam segíteni! :)
2012. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, igyekszem megfülelni.

De ennél komolyabb hangfalakra gondoltam, amit te ajánlottál szettet, az 5.0-ban 200e alatt kijön és az 5.1 is bőven megáll 300e alatt, ami egyáltalán nem lenne baj, de én ennek az összegnek kb. a kétszeresét szánom és abból a lehető legjobbat szeretném kihozni.

Az is nagyon fontos nekem, hogy a center ne legyen kicsi és a frontokkal megegyező méretű hangszóró készlettel rendelkezzen.

2012. aug. 30. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

30 ezres 5.1 bőven jó.

Nekem meg Logitech S220 van és az is durván szól.

2012. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok: értem én, ha mindenképp el akarod költeni minden pénzed, akkor ajánlom inkább a Dali márkát.

[link]

Wharfedale -->

2012. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Mélynyomóban ekkora teljesítményűt már csak sokkal nagyobb összegért vehetsz.
2012. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A 4-es válaszolónak köszönöm, hogy időt szakított rám!


Volt nekem Dali Concept szettem (6-center-1), idén januárban adtam el. Bár tény, hogy nagyon szépen szólt és egységes volt a hangzás, de én valami másra vágytam, valami "ütősebbre". Igazából a center volt a "gyenge láncszem", pedig nem volt egy rossz doboz, csak kicsi. Ha létezne a Concept szériából nagyobb center, akkor valószínűleg nem adtam volna el az egész szettet, csak lecseréltem volna a centert és most nem kérdezgetnék itten... :)


A Wharfedale jó ötlet volt, köszönöm!

A Diamond 10-es széria lehet a befutó a PolkAudio A mellett. Úgy néz ki, hogy sikerült erre a kettőre leszűkítenem a választást.

2012. szept. 2. 10:00
 7/11 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszolónak üzenem, hogy nem, nem jó egy 30 ezres szett. Kívánom, hogy legyen lehetősége meghallgatni egy komolyabb házimozit, akkor biztosan rájön miért, addig kár nekem bármit is hozzáfűznöm a témához.
2012. szept. 2. 10:03
 8/11 anonim válasza:
en ajanlom a bowers and wilkins t, 68* seriat, hatsonak 686 400e 684 elolre 1000e plus a hozza tartozo center htm62 350e kesobb meg veszel subot ahogy irtad :D ennel jobbat sztem nem talalsz eisa dijas ugyh lets go
2012. szept. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak is köszönöm a választ!

Én is néztem a B&W-ket, de sajnos ebben a kategóriában eléggé túlárazottak. A nagy 800-as sorozat verhetetlen árban is, minőségben is, de a 600-asok szerinte, legalább 20-30%-kal kerülnek többe, mint amennyit érnek. Gyakorlatilag a nevet kell megfizetni.


Azonban még mindig olcsóbbak, mint amiket te írtál árakat.

A 686 párban 138e Ft, a 684 párban 298e Ft, a HTM62 center pedig 119e Ft. Itt jegyezném meg, hogy ez a center nem felel meg a már korábban többször is leírt igényeimnek, mert kicsi. A nagyobb, ami már jó lenne, az a 61-es, melynek ára 179e Ft.

2012. szept. 8. 11:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Yamahákat nézted?:) Igaz, hogy az egyik ügyfelem 2 milliós rendszerét hallgattam, de valami félelmetes volt. Kirázott a hideg, olyan gyönyörűen szólt..:)
2012. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!